JOSHUA PRZENIESIE SIĘ DO AMERYKI? HEARN JEST NA TAK

Promotor byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) - Eddie Hearn - przedstawił swoją opinię na temat zmian, jakich prawdopodobnie dokona AJ przed rewanżową, planowaną na pierwszy kwartał przyszłego roku walką z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), który zdetronizował Joshuę we wrześniu tego roku.

HUNTER: MOGĘ POMÓC JOSHUI POKONAĆ USYKA >>>

- Wszystko, co słyszę od AJ'a, mówi mi, że bardzo chce wygrać i mocno zlać Usyka. Nie słyszałem takiego tonu przed pierwszą walką. Joshua jest pełen gniewu, to dobry znak. Trener AJ'a, Robert McCracken jest jego przyjacielem i mentorem, ale zmiana scenerii jest czasami dobra. Ostatnia podróż Joshuy po USA była odświeżającym doświadczeniem - powiedział Hearn, nawiązując do ostatnich treningów Joshuy z takimi amerykańskim fachowcami jak m.in. Eddy Reynoso, Ronnie Shields i Robert Garcia.

- (...) Między porażką a sukcesem jest cienka granica. AJ trenuje w Sheffield od czternastu lat, znają go tutaj wszyscy, jego zdjęcia są wszędzie. Gdziekolwiek się uda, jest fotografowany i ma dla wszystkich czas. Decyzja o zmianie miejsca treningów nie została jeszcze podjęta, jednak moim zdaniem ta zmiana byłaby korzystna - dodał szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.