DZIESIĘĆ RZECZY, BEZ KTÓRYCH NIE MOŻE ŻYĆ CANELO

Uważany za lidera współczesnego boksu Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) - świeżo upieczony niekwestionowany mistrz świata wagi super średniej - przedstawił w popularnej serii magazynu GQ dziesięć rzeczy, bez których nie może żyć.

1. Rękawice bokserskie - nigdzie się bez nich nie wybieram. Potrzebuję ich do treningu. Są dla mnie podstawową rzeczą. Nawet kiedy spędzałem miesiąc miodowy w Chorwacji, miałem przy sobie rękawice.

2. Głośnik bezprzewodowy - nie mogę się obejść bez mojej muzyki. Potrzebuję jej, by się motywować. Słucham gatunków takich jak reggaeton, salsa, mariachi czy norteno. Lubię różnorodność, słucham takich artystów jak na przykład Carin Leon, J Balvin, Bad Bunny czy Calle 13.

3. Torebka męska - zabieram ją wszędzie, gdzie się wybieram. Noszę w niej między innymi perfumy i pieniądze. Moja żona mi ją podarowała, więc muszę jej używać.

4. Samochody - mam około dwudziestu, moja miłość do samochodów jest wielka. Moimi ulubionymi są Bugatti Chiron i LaFerrari, specjalne wersje. Mam też m.in. Mercedesa AMG G 63 6×6. Wyprodukowano ich niewiele, na świecie jest obecnie używanych około dwustu.

5. Kije golfowe - uwielbiam grać w golfa, muszę grać codziennie. Mam nadzieję, że kiedyś zagram w konkretnym turnieju. Golf to kapitalna sprawa dla mojego umysłu (...) Kocham ten sport.

6. Zegarki - kolejna rzecz, którą kocham. Dziś mam na sobie zegarek marki Richard Mille. Kupiłem go za 110 tysięcy dolarów, teraz jest wart 840 tysięcy.

7. Sztuka - wykształciłem swój smak, uwielbiam piękne obrazy. To również dobra inwestycja. Kocham zwłaszcza dzieła meksykańskiego artysty Coronela.

8. Konie - kocham je od dziecka. Są dla mnie niezwykle ważne, kocham jazdę konną i kocham dbać o zwierzęta. Mam wiele koni i wszystkie obdarzam jednakową miłością. 

9. Flaga Meksyku - reprezentowanie mojego kraju jest dla mnie bardzo ważną sprawą. Zawsze chcę mieć na sobie barwy Meksyku w jakiejś formie. To wielki zaszczyt, Meksyk ma wspaniałą bokserską historię, a ja chcę ją tworzyć, wzbogacać.

10. Moja bokserska ekipa - to nie rzeczy, to ludzie bliscy mojemu sercu. Ludzie, z którymi pracuję na treningach. Moja bokserska rodzina. Jej szef Eddy Reynoso jest najlepszym trenerem na świecie i w historii Meksyku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-11-2021 19:42:44 
1. Las Vegas
2. Ciocia Adelaida
3. ..i przyjaciele
4. Reynoso
5. wałki sędziowskie
6. apteka
7, wołowina
8. Polakos, rzecznik "Team Canelo" na Polskę
9. Rękawice bokserskie
10. Ring
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 09-11-2021 22:24:56 
Haha, dobre MLJ :). Szczególnie z tym Polakosem, aż musiałem się zalogować.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-11-2021 22:58:57 
Ja czekam na Szpilke, ktory po meksykansku go zaczepi na twitterze, ze jak chce to pokaze mu, ze ciezka nie jest.dla niego i kilka myczkow pokaze
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-11-2021 07:46:27 
Dziwne ma upodobania ten Canelo. Na trzecim miejscu torebka męska? Co to jest do cholery, bo brzmi co najmniej dwuznacznie? Czy to taka, jak miał ten teletubiś Pinky Winky, którego w Polsce zdemaskowano jako LGBT? A może chodzi o pewien detal z anatomii mężczyzny? Ale podarowała mu ją żona? Chyba lepszym prezentem od torebki męskiej byłaby pochewka damska.
 Autor komentarza: essa7
Data: 10-11-2021 09:14:46 
MLJ

jak tam walka Canelo vs Plant? gdzie ten wałek co przepowiadales smieszny ekspercie?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-11-2021 09:35:14 
essa7

Co się stało z Twoim nickiem dommamu ? A nie sorry, używasz tego i tego :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.