ORTIZ JR: CHCĘ NAJPIERW THURMANA BĄDŹ GARCIĘ, POTEM CRAWFORDA

Vergil Ortiz Jr (18-0, 18 KO) wierzy, że jest już gotowy na najlepszych w wadze półśredniej. Docelowo chce walczyć z Terence'em Crawfordem (37-0, 28 KO), wcześniej jednak chętnie odprawi inne duże nazwisko.

Crawforda czeka 20 listopada duża walka z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO) w obronie pasa WBO. Ortiz postanowił wymienić trenera Roberta Garcię na sławnego Eddy'ego Reynoso i już z nim w narożniku wrócić w okolicach stycznia. Z kim? Na celownik bierze Keitha Thurmana (29-1, 22 KO) oraz Danny'ego Garcię (36-3, 21 KO).

- Mam już w głowie datę oraz rywala, ale nic na ten moment nie jest jeszcze załatwione. Możliwy jest występ w styczniu. Nie wiem przeciwko komu, choć chciałbym Danny'ego Garcię bądź Keitha Thurmana. Walka z jednym z nich przygotowałaby mnie na walkę o mistrzostwo świata. To świetni zawodnicy, a nie ukrywam, że Thurman był moim ulubionym pięściarzem wagi półśredniej zanim sam przeszedłem do tego limitu. Dlatego najbardziej chciałbym Thurmana, a jeśli to nie dojdzie do skutku, kolejny w kolejce byłby Garcia - mówi Ortiz Jr, który zamierza już wkrótce zapolować na Crawforda.

- Nie muszę już nic udowadniać ani wyważać drzwi, one są już uchylone. Jestem gotowy na Crawforda i mogę go pokonać - dodał młody bombardier.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 09-11-2021 07:00:36 
No Ortiz póki co pokazał się na tle dużo lepszych rywali niż Ennis do którego jest porównywany. Być może dzisiaj z każdym poza Crawfordem i Spencem byłby faworytem. Tym bardziej, że dołączył do teamu Canelo a to oznacza tylko jedno - sukces.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-11-2021 11:02:12 
Thurman/Garcia/Crawford to idealna drabinka dla niego, aby wdrapać się na piedestał. Jak przegra z kimkolwiek z wymienionych to świat się nie zawali, w przypadku zwycięstw jego kariera nabiera prędkości światła.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 09-11-2021 11:14:52 
Myślę, że to bez szans w najbliższym roku. Zbyt niebezpieczny i za mało znany dla biznesmenów od Haymona. Myślę, że może pójść drogą Avanesyan/Benn, co byłoby na ten moment świetnym rozwiązanem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.