EKSPERCI ESPN TYPUJĄ PRZEBIEG WALKI ALVAREZA Z PLANTEM

Już dzisiaj czeka nas walka na szczycie kategorii super średniej. O cztery pasy zmierzą się numer jeden rankingu bez podziału na kategorie wagowe Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO) i Caleb Plant (21-0, 12 KO). Jak zawsze przy okazji wielkich walk swoje typy postanowili przedstawić eksperci stacji ESPN, które przytaczamy niżej.

SAUNDERS: PLANT MA WSZYSTKO, BY SPRAWIĆ CANELO PROBLEMY >>>

Bernard Hopkins (były mistrz dwóch kategorii wagowych, członek Galerii Sław): Canelo przez nokaut w siódmej rundzie. I nie przez poddanie, a przez spektakularny nokaut, który będzie kandydował do miana najlepszego w roku, takiego, w której twój przeciwnik jest już nieprzytomny, zanim padnie na deski. Na swoje nieszczęście Plant jest w tym wszystkim zbyt odważny.

Austin Trout (były mistrz kategorii junior średniej, który przegrał z Alvarezem po bardzo równej walce w 2013 roku): myślę, że Canelo wygra, ale będzie to znacznie bardziej wyrównany bój, niż widzą to ludzie. Alvarez na punkty.

Liam Smith (były mistrz wagi junior średniej, który uległ Alvarezowi przed pięcioma laty): widzę Planta wygrywającego dwie pierwsze rundy, potem Canelo nabierze tempa, złapie swój rytm i powoli zacznie rozbijać Planta. Być może Alvarez zastopuje go w siódmej lub ósmej odsłonie.

Aureliano Sosa (trener Jarrella Millera, Petera Quillina czy Chrisa Colberta): Canelo zastopuje Planta pomiędzy ósmą, a dziesiątą rundą. Przez nokaut.

Vincent Feigenbutz (były pretendent do pasa mistrzowskiego w wadze super średniej, który uległ Plantowi w zeszłym roku): Canelo wygra przekonywująco, zastopuje Planta w końcowych rundach

Timothy Bradley (były mistrz dwóch dywizji): Plant nie bez powodu ma pas IBF i jest niepokonany. Jego wygrana nad Uzcateguim była imponująca i miał kilka naprawdę solidnych obron. Nigdy jednak nie był w ringu z kimś na takim poziomie, jaki reprezentuje Alvarez.

- Tak jak już powiedziałem, musiałby dać perfekcyjny występ i o ile Plant ma ku temu możliwości, to jednak nie widzę, aby miało to miejsce. Nie bez powodu Alvarez jest znaczącym faworytem bukmacherów. W moim przekonaniu ten pojedynek nie potrwa dwunastu rund. Canelo porozbija Planta, a potem znokautuje go ciosem na dół w drugiej fazie walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 06-11-2021 14:17:00 
Eksperci są bardzo zgodni w oddaniu prognozie przebiegu: początek Plant, potem przewaga Caneli i nokaut "w póżniejszych rundach".

Zwraca uwagę fakt, że w zasadzie wszyscy wymienieni nie dają Plantowi szans. Zatem nie uważają go za zagrożenie dla Alvareza, a co za tym idzie, za wyzwanie spotrtowe.
 Autor komentarza: slovik
Data: 06-11-2021 15:47:36 
Najbliżej mi do opinii Liama Smitha i Tima Bradleya.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 06-11-2021 19:59:46 
A ja biore stronę Trouta. Nie wynika to z żadnej chłodnej analizy, jest to raczej przeczucie. Plant jest szalenie zmotywowany.
 Autor komentarza: Majkel85
Data: 06-11-2021 22:12:26 
Lubie Canelo, nie jestem jednak jego wielkim fanem. Granitowa szczeka i sila ciosu sprawiaja, ze jest on obecnie- i pewnie bedzie przez jeszcze kilka ladnych lat nie do pokonania. Mimo wszystko mialem postawic 200-300zl na Planta, za kazda postawiona zlotowke mozna zgarnac od ponad 7zl do nawet ponad 8,5zl. A nuz zdarzy sie niespodzianka;).

Co do promocji Canelo to tak jak juz kilka osob pisalo w innym poscie to nie on jest winny temu, ze sedziowie sa czesto za nim czy wpadajac na dopingu dostaje smieszna kare.
Canelo to marka przynoszaca ogromne dochody masie osob, nie tylko z jego sztabu, ale i np. telewizjom. Niewielu bokserow w wadze ciezkiej jest w stanie zarobic za walke tyle co Canelo. To chyba 9 czyms swiadczy.

Jestem nowym uzytkownikiem, ale czytam artykuly na stronie od kilku lat. W tym rowniez oczywiscie komentarze.

Panowie (i panie, bo zapewne czytaja nas rowniez kobiety)- to co sie dzieje od dlugiego czasu w komentarzach wola o pomste do nieba! Zachowujecie sie jak dzieci! Nie glupio wam obrzucac sie nawzajem blotem z powodu tego, ze ktoa ma inne zdanie? Zastanowcie sie nad tym i przede wszystkim dorosnijcie. Nie mowie, ze dotyczy to wszystkich, ale klotnie MLJ, Goerge`a Foremana, Ramireza82 i kilku innych osob zas;uguja na bana na IP na jakis okres czasu, np. tydzien.

Szanujmy sie i mimo roznych zdan na dany temat prowadzmy dyskusje na poziomie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-11-2021 23:01:41 
Jak to bywa z "nowymi użytkownikami" orga, w niedługim czasie wychodzi na jaw, jacy to oni są nowi :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.