VLOG RSC: CANELO-JONES JR? MICHALCZEWSKI-KOWALIOW? (Q&A)

Kto wygrałby walkę Michalczewski vs Kowaliow? Jak Joshua powinien zawalczyć z Usykiem w rewanżowym boju? Co Andrzej Pastuszek sądzi o projekcie Polsat Boxing Night? Na te oraz wiele innych pytań autor Vloga RSC odpowiedział w swoim najnowszym materiale. Wy pytaliście, Andrzej odpowiedział - zapraszamy. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-11-2021 22:36:26 
dobre pytania, dobre odpowiedzi. Czasami Cie krytyukuje ale to Q&A bylo wypas. Czekam na kolejne.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-11-2021 22:38:35 
ps. nie wiedzialem, ze Usyk jest falszywym mankutem. Przypadkiem Adamek nie jest falszywym "ortodoksem" ? tzn nie mam pewnosci która ręką pisze ale w tenisa gra chyba lewą
 Autor komentarza: kuba2
Data: 03-11-2021 08:18:23 
z wieloma tezami się zdarzam, z wieloma zupełnie nie ;) 10 HW dla mnie megakontrowersyjna, co do RJJ i Kowaliowa, jak najbardziej ok, zapewne wygraliby te walki. No i 10 rund zdecydowanie pomogłoby boksowi
 Autor komentarza: selik
Data: 03-11-2021 09:40:57 
Usyk nie jest fałszywym mańkutem natomiast Łomaczenko tak

tu filmik, gdzie można Olka poogladać w weilu sytuacjach :
jedząc trzyma łyżkę w lewej dłoni, do kosza rzuca lewą, gestykuluje, sięga po przybory.
Lewa na 100% jest widoącą chyba że Ukrainiec jest aż takim perfekcjonistą, że potrafi to ukryć.

https://youtu.be/nZfxihceZsk?t=786
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-11-2021 18:17:11 
ciekawe pytania, ciekawe odpowiedzi. Z wieloma tezami zgadzam się. Michał Cieślak trafił na niezbyt sprzyjający dla niego moment w polskim boksie i obawiam się, że jego kariera zmarnuje się, a ten zawodnik ma duży potencjał. Wielka Szkoda.

Również wysoko oceniam RJJ i Kowaliowa w swoim prime. Kowaliow był niesamowity, ale szybko się skończył. Podejrzewam, że z wiekiem doszły problemy ze zbijaniem wagi co go osłabia, a do cruiser mu jednak daleko. Również uważam, że Andre Ward przegrał pierwszą walkę z Kowaliowem, a drugą wygrał bardzo kontrowersyjnie.

Niespełniony pięściarz to rzeczywiście Riddick Bowe, który jak na swoje warunki fizyczne był świetnie skoordynowany, dużo potrafił. Ja z kolei kiedy myślę o przykładzie niespełnionej kariery to pierwszy pięściarz jaki przychodzi mi do głowy to Juergen Breahmer.

TOP 10 HW dla mnie też kontrowersyjne. Joe Frezier to dla mnie lepsza wersja Dereka Chisory. Zabrakło mi w tej liście Witalija Kliczki, ale może przy konstrukcji tej listy najbardziej liczyły się dokonania, których Witek za dużo nie ma, gdy porówna się do pozostałych zawodników z TOP 10 HW.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-11-2021 18:19:57 
No i jeżeli chodzi o Andy Ruiza JR to jego głównym atutem jest wg mnie szybkość rąk, szybkość wyprowadzanych kombinacji ciosów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.