TRENER FURY'EGO: WHYTE? USYK? JOSHUA? CHCEMY ICH WSZYSTKICH

Trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO), Javan Hill po raz kolejny podsumował występ swojego podopiecznego w niedawnej, trzeciej i zwycięskiej walce z Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO), która przejdzie do historii boksu jako jeden z najlepszych pojedynków królewskiej dywizji. Hill kreśli również perspektywę kolejnych walk Brytyjczyka.

WHYTE: FURY JEST CORAZ WOLNIEJSZY I CORAZ WIĘCEJ PRZYJMUJE >>>

- (...) Planem na walki z Wilderem był nokaut i taki sam plan mamy na pojedynki z innymi zawodnikami. Taki jest mój styl, lubię nokauty, zarówno na początku walki, jak i w końcowych rundach. W trzecim pojedynku z Wilderem Tyson dał się złapać stojąc frontalnie przed rywalem. Pozbierał się jednak, zaczął pracować lewym prostym i atakować pod odpowiednim kątem. Pracowaliśmy przed tym pojedynkiem nad ciosami w półdystansie i to też było widać. Wciąż jestem z Tysonem w kontakcie, codziennie rozmawiamy lub wymieniamy wiadomości - powiedział Hill, którego wujkiem był legendarny trener, wspomniany Emanuel Steward i właśnie jego filozofię trenerską (styl gymu Kronk z Detroit) kontynuuje Javan.

- Teraz Tyson spędza czas z dziećmi, to dla niego bardzo ważne. Kto będzie następnym rywalem Tysona? Dla nas to nie ma znaczenia, chcemy ich wszystkich. Dilliana Whyte'a, Aleksandra Usyka, Anthony'ego Joshuę (...) - dodał amerykański fachowiec, notabene były oficer policji w Detroit.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 25-10-2021 21:31:45 
Były oficer policji ?
To już Fury ma minusa u Szpilki :)
 Autor komentarza: GrzeIak
Data: 25-10-2021 22:05:19 
@SpoconyAlfons, w punkt, oficer policji w boksie to nie wygląda dobrze ale człowiek wrócił na dobrą drogę, już nie współpracuje z policją (napisali : były oficer policji). Trochę to wszystko rzuca cień na Furego, ale mam nadzieję, że to wyjaśni. Irish Travellers to 100% prawilne chłopaki i na moje Tyson po prostu nie wiedział o wstydliwej przeszłości Hill'a.
Tak czy siak - smród pozostanie na długo.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-10-2021 00:59:45 
Olimpijczyk z Kanady powinien się zająć tą sprawą, kto wie czy trop nie prowadzi do konfidenta z Bialegostoku
 Autor komentarza: BOXER
Data: 26-10-2021 10:34:52 
Jak mają taki sam plan to niech weźmie Wacha i pokaże że można go znokautować,hehe
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-10-2021 13:43:41 
Cieszą zapowiedzi Javana Hilla, te trzy walki to w zasadzie mus Fury'ego by wejść do top10 HW wszechczasów, a może i top 5. Zobaczymy co na to sam Fury.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 26-10-2021 14:30:50 
Szkoda że nie ma jeszcze Bredisa w teamie wówczas można było by rzec "Akademia boksersko policyjna"


Bec.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 26-10-2021 14:37:16 
marcinm
"Olimpijczyk z Kanady" masz na myśli tego "ynteligenta" mistrza elokwencji, którego swego czasu bardzo zajmowała sprawa białostockiego konfidenta? Jeśli tak to jest typ, który na pewno coś znajdzie a jak nie to sam stworzy :)
Jeśli rzeczywistość jest taka jak Tyson przedstawia w "Bez maski" to boks - sam trening jest dla niego formą terapii. Natomiast cała otoczka, już wręcz przeciwnie. Może te jego wahania i ciągłe zmiany zdania nie są do końca udawane i wynikają również z ambiwalentnego stosunku do tego sportu a nie tylko tego, że ma zryty beret. Hill natomiast jako trener wie czego chce z tej współpracy i gada konkretnie.
 Autor komentarza: webmaster
Data: 26-10-2021 17:01:03 
Jak uuuj bo chcą wszystkich, przed Władem spierdoil... więc jak zawalczy chociaż z jednym z w/w nazwisk to będzie cud. Gość raz bronił tytułu i to z Wilderem z którym już wcześniej walczył a przypisuje mu się top 3 HW. Czy wy nie macie mózgów?
 Autor komentarza: webmaster
Data: 26-10-2021 17:01:05 
Jak uuuj bo chcą wszystkich, przed Władem spierdoil... więc jak zawalczy chociaż z jednym z w/w nazwisk to będzie cud. Gość raz bronił tytułu i to z Wilderem z którym już wcześniej walczył a przypisuje mu się top 3 HW. Czy wy nie macie mózgów?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.