MARIUSZ GRABOWSKI: LOKALNI BOHATEROWIE PRZYCIĄGAJĄ KIBICÓW

- Gala w Obornikach pokazała, że lokalni bohaterowie przyciągają kibiców do hal. Chcemy iść w tym kierunku wybierając miejsca naszych gal - mówi Mariusz Grabowski, szef Tymex Boxing Promotion. Za niewiele ponad miesiąc, 26 listopada, odbędzie się gala Tymex Boxing Night 19. Transmisja w TVP Sport.

To będzie czwarta tegoroczna gala Tymexu. W marcu gala nr 16 odbyła się w Dzierżoniowie (Dolny Śląsk), 17 w maju w Pionkach (Mazowsze) oraz 18 we wrześniu w Obornikach (Wielkopolska).

Do tego Tymex Boxing Promotion współpracuje z MB Promotions Mateusza Borka, a najbliższa wspólna gala już 29 października z udziałem m.in. pięściarzy grupy Mariusza Grabowskiego - Damiana Wrzesińskiego (22-2-2, 6 KO), Łukasza Wierzbickiego (19-1, 7 KO) i Stanisława Gibadło (6-0).

- Już wkrótce podamy nową lokalizację na mapie gal Tymex Boxing Promotion. Chcemy walk z udziałem lokalnych bohaterów, czyli pięściarzy, którzy przyciągną kibiców do hal, tak jak to miało miejsce w przypadku Obornik i Tomka Nowickiego. Nie ma nic lepszego jak solidny bokser walczący na gali, któremu kibicują rodzina, znajomi, przyjaciele itd. Bez konieczności pokonywania setek kilometrów obejrzą w ringu fajny pojedynek swojego zawodnika - przyznał Grabowski.

Mieszkający i trenujący w Obornikach Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO) przed własną publicznością wygrał na punkty jednogłośnie po emocjonującej walce z Kolumbijczykiem Joelem Julio (39-8, 33 KO).

- Chcemy pójść tą drogą organizacyjną i sportową. To naprawdę najlepsze rozwiązanie, aby zainteresować kibiców - dodał szef Tymexu.

Podczas Tymex Boxing Night 19 nie zabraknie takich pięściarzy jak Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO), Tomasz Nowicki (10-0, 2 KO), Kamil Kuździeń (6-0, 1 KO) oraz Patryk Tołkaczewski (0-0-1) czy Oskar Wierzejski (4-0-1).

- To nie wszyscy bokserzy, których zobaczymy na naszej 19. gali. Niebawem zaprezentujemy pełną, ciekawą kartę walk. Jak zwykle będą niespodzianki - zapowiedział Grabowski.

Tymczasem już 29 października w Kaliszu Damian Wrzesiński, Łukasz Wierzbicki i Stanisław Gibadło, spotkają się odpowiednio z Kolumbijczykiem Victorem Julio (16-0, 8 KO) oraz urodzonym w Ekwadorze, ale reprezentującym Hiszpanii Rodrigo Labre (6-5, 2 KO) i niepokonanym Serbem Damianem Grmusem (3-0).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.