WYPOWIEDZI BOHATERÓW DZISIEJSZEJ GALI SKYSPORTS W NEWCASTLE

Już dziś kolejna gala z cyklu SkySports BOXXER - głównymi bohaterami ringu w Newcastle będą Hughie Fury (25-3, 14 KO) i Chris Eubank Jr (30-2, 22 KO). Naprzeciw kuzyna Tysona stanie twardy Niemiec rumuńskiego pochodzenia Christian Hammer (26-7, 16 KO), rywalem młodego Eubanka będzie zaś Wanik Awdijan (28-1, 11 KO). Niżej prezentujemy wypowiedzi głównych bohaterów przed dzisiejszą imprezą.

Hughie Fury: wierzę, że jestem teraz najlepszy i jedyną rzeczą teraz jest zaprzestanie mówienia o tym, a zaprezentowanie tego. Nie jestem wybitnym mówcą. Nie jestem krzykaczem, ale robię swoje między linami. Nie trenowałbym jak maniak każdego dnia do końca życia, gdybym nie sądził, że jestem w stanie to osiągnąć. Nie dbam o pieniądze i o nic innego. Moim celem jest wejście na szczyt. Hammer nie walczy tutaj z Davidem Pricem. Jestem wojownikiem, zobaczymy, co się stanie.

Peter Fury: Hughie wyprzedził swój czas i swoje możliwości. Walczył o tytuł mistrzowski już w wieku 22 lat. Nie można zestawiać w ringu mężczyzn przeciwko chłopcom. Teraz Hughie jest już dojrzałym człowiekiem. Fury i Hammer są w wojowniczym biznesie. Wychowali się na walkach ulicznych. To biznes, w którym nie ma mowy o poddaniu się, to nie zabawa. Hughie będzie walczył, aż każda kropla krwi opuści jego ciało. Jedynym momentem, w którym opuści ring, jest ten, w którym będzie sztywny. To sport wojowników.

Christian Hammer: on jest z klanu Furych, ale nie jest Tysonem. To młody chłopak. Postaram się złamać go i wygrać ten pojedynek. Przyjechałem, by walczyć jak prawdziwy mężczyzna.

Chris Eubank Jr: Awdijan mnie rozczarował. Zaczął konferencję prasową próbując być miłym gościem, komplementował mnie, "to świetny pięściarz" i tak dalej. Ale nie można przejść od mówienia rzeczy, które prezentował w mediach społecznościowych, do bycia miłym facetem. Nie pozwolę, aby to gdzieś uciekło. On fantazjuje, myśli, że wywoła moje zdenerwowanie. Moim zadaniem jest powstrzymanie tego za wszelką cenę. Awdijan rozczarował mnie, ponieważ miał tak wiele do powiedzenia w internecie. Tyle energii płynęło z jego mediów społecznościowych. A teraz, na żywo? Nie widać już tego ognia. Chciałbym się upewnić, że to zrozumiesz - zanim powiedziałeś te wszystkie rzeczy, byłeś po prostu gościem, którego musiałem odhaczyć, aby dostać następnego. Nie było w tym żadnej złości. Ale teraz mam powód, by cię sterroryzować. Mam nadzieję, że rozumiesz, w jakiej sytuacji się znalazłeś. Jeśli nie masz pewności siebie, aby wyjść i pokazać się, zostaniesz zraniony.

Wanik Awdijan: dlaczego nie zawalczyłeś ze mną za pierwszym razem? (obaj mieli boksować ze sobą 2 października - dop.red.) Ze względu na te trzy kilo ponad limit wagowy? Walczyłeś również w kategorii super średniej, możesz startować w obu limitach. Byłeś przestraszony. Każdy ma swoje wymówki. Nie daj się zwieść temu, co we mnie dziś widzisz. W ringu będę miał tę samą energię.

W ringu pokaże się również Savannah Marshall (10-0, 8 KO), która w drugiej obronie pasa mistrzowskiego WBO podejmię Lolitę Muzeyę (16-0, 8 KO) z Zambii. Pokażą się również niepokonani Bradley Rea (10-0, 4 KO), Michael Webster (5-0, 3 KO) i Steve Robinson (3-0, 2 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 16-10-2021 16:35:35 
Gala mniej więcej na poziomie tych, jakie serwują polscy promotorzy. Hughie Fury - nudziarz z dobrą szczęką bez problemu wypunktuje journeymana Hammera. Po walce, którą można by sprzedawać jako środki usypiające. Z kolei młody Eubank albo pewnie wypunktuje, albo wręcz pośle na dechy niemiecko-ormiańskiego bumobija, którego kariera prowadzona jest w taki sposób, że chyba Wasilewski zaraz zacznie domagać się opłat licencyjnych. O reszcie walk nie ma co wspominać. Trochę szkoda, bo w Wielkiej Brytanii boksuje całkiem sporo ciekawych pięściarzy. Ale może z kasą było krucho i wystarczyło tylko na opłacenie trzech facetów...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.