MENADŻER WILDERA: DEONTAY SZANUJE FURY'EGO

Menadżer Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO), Shelly Finkel przekonuje, że Amerykanin szanuje swojego pogromcę, mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO), który zakończył trylogię z Wilderem brutalnym nokautem w ostatnią sobotę. Tuż po walce Wilder odmówił podania ręki Brytyjczykowi, jednak według Finkela był to chwilowy odruch.

PREZYDENT UFC: BOKS POTRZEBOWAŁ TAKIEJ WALKI JAK FURY vs WILDER >>>

- Rozmawiałem z Deontayem, on szanuje Fury'ego. Myślę, że tuż po walce umysł Deontaya był gdzie indziej, gdyby teraz zobaczył Tysona, to moim zdaniem by go serdecznie przytulił. Wynik walki jest uczciwy, Fury miał dobry plan i go realizował. Liczenie po nokdaunach było trochę za wolne, ale to nie ma znaczenia, Fury zasłużył na zwycięstwo. To niezwykle silny i wszechstronny olbrzym. I zawsze zachowywał się wobec mnie jak dżentelmen - powiedział Finkel.

- Deontay ma się dobrze, wyraża uznanie dla Fury'ego za jego występ. Około trzeciej rundy cios w okolice ucha zaburzył równowagę Deontaya i nie wiedziałem, co dzieje się z jego nogami. Potem, gdzieś w połowie walki Deontay złamał prawą rękę i w przyszłym tygodniu przejdzie operację. Została złamana kość, która znajduje się za knykciem. Deontay wróci prawdopodobnie w kwietniu lub maju przyszłego roku - dodał menadżer boksera z Alabamy, który przed trzecią walką oskarżał Fury'ego o oszustwo w drugiej, którą Brytyjczyk również wygrał przed czasem (w lutym zeszłego roku). Czy Wilder zdoła pogodzić się z porażkami i publicznie okaże Fury'emu szacunek? Czas pokaże, na pewno "Brązowemu Bombardierowi" nie można po niesamowitej trylogii zabierać jednego - serca wojownika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-10-2021 17:50:30 
Wilder zwyczajnie nie potrafi przegrywać.. Może i serce do walki ma, ale mentalności mistrza próżno u niego szukać.
 Autor komentarza: tyler
Data: 14-10-2021 17:59:58 
Ale co się nazywa sercem do walki?, pozwolenie na obijanie się? ...rzucał farfoclami w Furego,a sam przyjmował cegły na głowę. Alabama stracił dużo zdrowia w tej walce, a sędzia wydaje mi się że mógł przerwać wcześniej, tylko nikt nie chciał być znów oskarżany gdyby do tego doszło. Od 5 rundy ze strony Alabamy wyglądało to tragicznie, ciosy typowo fizyczne bez jakiegokolwiek planu,na gaz i do przodu,a może znowuż się uda, no może i by się udało,ale z innymi pięściarzami.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 14-10-2021 19:31:53 
I znowu wymówki liczenie za wolne, cios w ucho i złamana ręka. Chodźby Cygan go pokonał 100 razy to zawsze znajdą jakąś wymówkę. A prawda jest taka że gdyby ważył około 98 kg to miałby większe szanse chociaż według mnie i tak by przegrał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.