ZUCHWAŁY NAPAD, LEGENDARNY CHRIS EUBANK OKRADZIONY W LONDYNIE

Były mistrz świata dwóch kategorii i jeden z najpopularniejszych brytyjskich pięściarzy, 55-letni Chris Eubank został wczoraj okradziony w biały dzień w zachodnim Londynie. Łupem złodzieja padła torba marki Louis Vuitton warta kilkaset funtów. Byłego boksera zaatakowano od tyłu, gdy wchodził do banku. Złodziej wyrwał mu torbę i uciekł.

- Nie mogłem w to uwierzyć. Byłem oszołomiony. Ten gość nie mógł wiedzieć, kim jestem. Gdyby wiedział, nie spróbowałby kradzieży. Chodziło mu o torbę, nie interesował się moją osobą. Wszystko trwało sekundy, złodziej ruszył z torbą biegiem. Biegł ulicą jak sprinter sztafety z pałeczką w ręku. Nie myślałem nawet o tym, żeby go gonić, tak byłem zaskoczony. Widziałem tylko tył jego głowy. Był raczej dobrze ubrany, miał na sobie markowe dżinsy - powiedział Eubank, znany z zamiłowania do ekscentrycznych zachowań i wystawnego życia w stylu wyższych sfer.

Torba, którą ukradziono Eubankowi, pochodziła z kolekcji LV, która nie jest już produkowana. W środku nie było niczego o wielkiej wartości materialnej, ale Eubank narzeka na utratę tabliczki belgijskiej czekolady.

- Pomyślałem: "ten typ musi być najbardziej zuchwałym złodziejem w kraju". Kradzież zepsuła mi dzień. Belgijska czekolada była w torbie przez sześć dni, gotowa do spożycia w idealnej dla mnie temperaturze. Mam nadzieję, że kiedy złodziej znajdzie moje dokumenty i pokaże je przyjaciołom, rozpoznają mnie i oddadzą mi moją własność - dodał legendarny czempion. Policja zabezpieczyła nagrania monitoringu, nikogo na razie nie aresztowano.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 13-10-2021 21:11:29 
Rozczulająca naiwność. Torbę razem z dokumentami opchną jakiemuś paserowi a ten, kiedy się zorientuje, komu ją ukradli, to potrzyma i jedno i drugie kilka lat. Torbę później opchnie jakiemuś snobistycznemu kolekcjonerowi, najlepiej w USA a papiery... Nie wiem. Może spróbują na nie wyłudzić jakiś soczysty kredyt, podstawiając kogoś podobnego. Bezczelne strasznie, ale kto nie ryzykuje ten... nie smakuje wystawnego życia w stylu wyższych sfer :P
 Autor komentarza: Goliat
Data: 13-10-2021 23:20:03 
Jak się tłumaczy 🤣🤣 myśli że przez przypadek padł na dupę. Głupio mu przyznać że wyrwano mu torebkę jak Dupci. Wychodzi na to że to.jie kwestia płci tylko torebek, każdemu można wyrwać. Pizda tyle mam do powiedzenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.