NONITO DONAIRE ZWIĄZAŁ SIĘ Z NOWĄ GRUPĄ SCHAEFERA

Redakcja, Informacja prasowa

2021-10-12

Znakomity Nonito Donaire (41-6, 27 KO) w wieku 38 lat rozpoczyna nowy etap kariery. Panujący mistrz świata wagi koguciej federacji WBC związał się kontraktem promotorskim z Richardem Schaeferem i jego grupą Probellum.

Trzy tygodnie temu władze federacji wyznaczyły wielkiemu championowi obowiązkową obronę z ReyMartem Gaballo (24-0, 20 KO). Wkrótce powinniśmy poznać datę kolejnej walki Donaire'a i nazwisko jego rywala.

Regis Prograis, Badou Jack, Eimantas Stanionis, Arthur Bijarsłanow, Taras Szelestiuk, Ricky Burns, Eduardo Hernandez czy Brandon Moore, to tylko niektóre z nazwisk nowych nabytków stajni Probellum. Teraz do tego grona dołączył "Filipiński Flesz".

- Richard zawsze na pierwszym miejscu dba o dobro zawodników. Nie słyszałem ani jednego złego słowa o nim od innych zawodników, którzy z nim współpracowali - mówi Donaire, mistrz świata czterech różnych kategorii.

- Z przyjemnością i zaszczytem spróbujemy pomóc mu zunifikować wszystkie pasy wagi koguciej. Nonito to jeden z najwspanialszych pięściarzy i przyszły członek Galerii Sław - stwierdził Schaefer.