Archiwum wiadomości z dnia: 2021-10-08

 


CHRIS EUBANK JR vs WANIK AWDIJAN 16 PAŹDZIERNIKA W NEWCASTLE

Zawodnik światowej czołówki wagi średniej, Chris Eubank Jr (30-2, 22 KO) miał w ostatnią sobotę walczyć z Anatolijem Muratowem, który zastąpił chorego na koronawirusa Svena Elbira. Muratow oblał jednak testy medyczne i pojedynek z udziałem Eubanka został odwołany. Dziś przesunięto go na 16 października. Eubank Jr wystąpi na gali w Newcastle, znamy już również nowego rywala Brytyjczyka.


TRENER FURY'EGO: KIEDY TYSON JEST GOTOWY, NIE DA SIĘ GO POWSTRZYMAĆ

Trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Javan Hill podkreśla, że Fury nie zamierza w jakikolwiek sposób zlekceważyć Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), którego zdetronizował w lutym zeszłego roku w ich drugiej walce (pierwsza, w grudniu 2018 roku zakończyła się remisem). Fury i Wilder po raz trzeci skrzyżują rękawice jutro w walce wieczoru wielkiej gali w Las Vegas.

MICHALCZEWSKI: SZPILKA NIC NIE OSIĄGNĄŁ, IZU JEST TCHÓRZEM

Prawdopodobnie najlepszy polski bokser zawodowy w historii, były mistrz świata wagi półciężkiej i wagi cruiser Dariusz Michalczewski nie gryzie się w język podczas wyrażania opinii o polskich pięściarzach. Tym razem po raz kolejny ostro skrytykował Artura Szpilkę (24-5, 16 KO) i Izu Ugonoha (18-2, 15 KO), z którym przez pewien czas współpracował.FURY: JESTEM ULEPIONY Z INNEJ GLINY NIŻ WILDER

Jutrzejsza walka Tyson Fury vs Deontay Wilder III jest jednym z największych sportowych wydarzeń tego roku. Tuż przed wielkim pojedynkiem Brytyjczyk po raz kolejny krytykuje swojego rywala, który po porażce w drugim starciu z Furym w lutym zeszłego roku oskarżał swojego pogromcę o oszustwo. Fury znalazł dziś natomiast dobre słowo dla swojego rodaka, zdetronizowanego we wrześniu Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO).