ARUM: PLOTKI O NOKAUCIE W SPARINGU ANDERSONA Z FURYM SĄ NIEPRAWDZIWE

Jared Anderson (9-0, 9 KO) otworzy rozpiskę PPV gali Fury vs Wilder III, która miała przecież już dojść do skutku kilkanaście tygodni temu. Wówczas krążyły plotki, że to właśnie przez Andersona trzeba było odwoływać imprezę, bo rzekomo miał znokautować na sparingu Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC do lipcowego terminu sparował z Andersonem oraz drugim z uczestników tej gali, Efe Ajagbą (15-0, 12 KO). Kiedy ogłoszono, że ma pozytywny wynik na covid-19 i walkę trzeba przesunąć w czasie, pojawiły się różne plotki. Ale najczęściej powtarzaną była ta, że Anderson ciężko znokautował Fury'ego na treningu. On sam jednak nigdy tego nie potwierdził, a promujący ich obu Bob Arum również wyśmiał te rewelacje.

- O sparingach Tysona nie rozmawiam z samym Tysonem, tylko z jego sparingpartnerami. A byli nimi między innymi Efe Ajagba i Jared Anderson, którzy również znajdą się na tej wspaniałej karcie. Obaj powiedzieli mi, że Fury jest jeszcze ostrzejszy i lepszy niż na poprzednim obozie, co zresztą potwierdza trener "Sugar" Hill. Tyson potwierdza z kolei, że Anderson to bardzo obiecujący zawodnik i w przyszłości będzie mistrzem świata wagi ciężkiej, natomiast nieprawdziwe są informacje, jakoby miał zafundować Tysonowi jakieś deski przed tą czy niedoszłą lipcową walką - stwierdził szef grupy Top Rank.

Sobotnim przeciwnikiem Fury'ego znów będzie Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), natomiast talent Andersona sprawdzi Władimir Tereszkin (22-0-1, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-10-2021 07:53:21 
Pewnie lezal skoro kraza takie ploty, natomiast co z tego. To jest klan walczacy od pokolen, maja juz zupgardowane przez ewolucje bokserska lby, co pokazal Fury lezac na dechach z Wilderem. Tam wlasnie Wilder zrozumial, ze cos jest nie tak, dwa czysciutkie strzaly nie zgasily Furego.

I bez znaczenia czy TF wstal na 10 czy na 11, bo chwile potem sam chwial Wilderem, atakowal. Fury to wojownik i ma predyspozycje pod kazdym wzgedem - wzrost, technika, sila, odporna szczena.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 08-10-2021 08:20:56 
A co ma powiedzieć że są prawdziwe ? trzeba być niezłym durniem abyśmy usłyszeli tutaj prawdę czy był nokaut czy go nie było :) haha
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2021 09:55:58 
Równie dobrze możesz napisać "Trzeba być durniem, żeby wierzyć w pogłoski o sparingach Fury'ego, które wyszły z obozu Wildera"...
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 08-10-2021 15:49:52 
Czy był nokaut czy nie to i tak nikt się do tego nie przyzna dobrze gada kolega wyżej trzeba być głupim żeby to powiedzieć wprost tak Tyson dostał gonga na sparingu od Młodego chłopaka z Ameryki :) no proszę ale pewnie i tak na pewno tam nic wielkiego nie było :) jak zwykle musi być show żeby się dobrze sprzedało :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.