Archiwum wiadomości z dnia: 2021-10-05

 
SYROWATKA: JAK WYGRAM, NAJPIERW CHCĘ METZA, POTEM RUNOWSKIEGO

- Jeśli wygram walkę ze Szmajdą i przede wszystkim dobrze się w niej zaprezentuję, bo to jest niezwykle ważne, będę chciał najpierw rewanżu z Metzem, a później jak go pokonam, to będę walczył o rewanż z Runowskim. Taki jest plan - deklaruje Michał Syrowatka (22-5, 7 KO), który 29 października na gali Babilon Boxing Show w Jaworznie skrzyżuje rękawice z Piotrem Szmajdą (6-0, 3 KO). Transmisja na kanałach sportowych telewizji Polsat.
FURY WYŚMIEWA JOSHUĘ: OPINIE IDIOTÓW NIE ZNACZĄ WIELE

Przed wrześniową, przegraną walką z Aleksandrem Usykiem ówczesny mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - Anthony Joshua (24-1, 22 KO) - stwierdził, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) zrewanżuje się 9 października Tysonowi Fury'emu (30-0-1, 21 KO) za zeszłoroczną porażkę i odzyska pas WBC. Na kilka dni przed trzecią walką z Wilderem Fury wyśmiewa opinię Joshuy.


TRENER HELENIUSA: KOWNACKI ZA DUŻO NIE ZMIENI

Już w najbliższą sobotę na gali Tyson Fury vs Deontay Wilder III w Las Vegas zobaczymy wyczekiwany rewanż Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO), który niespodziewanie pokonał Polaka w marcu zeszłego roku. Trenera Fina, Johan Lindstrom twierdzi, że Kownacki nie zdoła raczej w drugim pojedynku niczym zaskoczyć.