GRUPA SES ZORGANIZUJE WALKĘ HUCK vs KABAYEL

Ulf Steinforth i jego grupa SES będzie promowała walkę Marco Hucka (42-5-1, 28 KO) z Agitem Kabayelem (21-0, 13 KO). Wkrótce poznamy datę i lokalizację.

Obaj panowie zostali wyznaczeni przez EBU do starcia o wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. Huck - były wieloletni mistrz świata kategorii cruiser, to od miesięcy obowiązkowy pretendent do tytułu. Kabayel w latach 2017-19 zasiadał już na tronie europejskim w królewskiej dywizji.

Dziś w siedzibie EBU w Rzymie miało dojść do przetargu, jednak na samym finiszu negocjacji Steinforth podbił stawkę i przekonał ekipę Hucka swoją ofertą. Huck trzynaście miesięcy temu pokonał na punkty Dennisa Lewandowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 05-10-2021 11:36:44 
Kolejna walka w wadze ciężkiej, która nic nie znaczy, a którą pewnie większość ludzi na forum zobaczy z braku laku.

Huck już jest wrakiem odcinającym kupony od swojej dawnej sławy, a tak naprawdę gdyby zawiesił rękawice na kołku, to szybko każdy by o nim zapomniał. Ostatnie poważne walki to okres kilka lat wstecz, gdzie nie dość że przegrane, to jeszcze walczył w niższej dywizji. Na poważną zabawę w HW brak mu argumentów.

Kabayel jest ciągnięty typowo pod title shota, nie wiem skąd to 12 miejsce na boxrec. Nikogo poważnego nie pokonał, bo najsłabszego w karierze Chisory, który przeszedł obok walki nie liczę. A ta walka to i tak się skończyła MD. Pewnie wygra wysoko na punkty, a może nawet znokautuje pod koniec Hucka, tyle że nawet takie rozwiązanie nie za bardzo pchnie jego karierę do przodu. Czekam na weryfikację z kimś z chociaż top 20 boxreca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.