Archiwum wiadomości z dnia: 2021-10-03

 
CANELO-PLANT I FURY-WILDER III NA ANTENIE TVP SPORT?

Przed nami pojedynki Canelo Alvareza (56-1-2, 38 KO) z Calebem Plantem (21-0, 12 KO) o wszystkie tytuły w wadze super średniej oraz trzecie starcie Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o mistrzostwo świata WBC kategorii ciężkiej. Wychodzi na to, że dwa wielkie wydarzenia, które odbędą się kolejno w październiku oraz listopadzie, można będzie zobaczyć w TVP Sport.


OJCIEC FURY'EGO OSTRO O WILDERZE: ZAWIÓDŁ AMERYKANÓW

John Fury, ojciec Tysona, mistrza świata WBC wagi ciężkiej, nie darzy sympatią Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), co można łatwo zauważyć od kilku lat. Kibice mogli to dostrzec między innymi oglądając ważenie przed walką Fury'ego z Francesco Pianetą, gdy ojciec mistrza przekrzykiwał się z 'Bronze Bomberem'. Przed trzecim pojedynkiem swojego syna z Wilderem John Fury zwraca uwagę na wymówki Amerykanina.RAFALE, JUŻ WYSTARCZY

Smutny obrazek widzieliśmy na wczorajszej gali w Kościerzynie. Swego czasu jeden z najważniejszych pięściarzy polskiego boksu zawodowego, były mistrz EBU, pretendent do tytułu mistrza świata wagi półśredniej, Rafał Jackiewicz (51-29-3, 22 KO) zmierzył się w pojedynku W WADZE SUPER ŚREDNIEJ i przegrał przed czasem z Kevinem Gruchałą (8-0, 3 KO).