ANDY RUIZ BIERZE NA CELOWNIK RÓWNIEŻ KOWNACKIEGO

- Jest kilku rywali, na których spoglądam. Jest na przykład Adam Kownacki, są Charles Martin i Luis Ortiz, chcę być aktywny - mówi Andy Ruiz Jr (34-2, 22 KO), były już mistrz świata wagi ciężkiej.

- Za mną pierwszy tydzień normalnych treningów. Zabieramy się do tego na spokojnie, krok po kroku. Operację powinienem przejść już tak naprawdę już trzy lata temu. Mam nadzieję, że uda się wrócić w grudniu jak planujemy. Jest sporo fajnych rywali i opcji. Martin jest na co dzień moim dobrym kumplem, ale biznes to biznes. On jest mańkutem i byłby fajnym przetarciem przed możliwym pojedynkiem z Ortizem. Chcę odzyskać pasy, które kiedyś już miałem - mówi "Niszczyciel".

Przypomnijmy, że Adam Kownacki (20-1, 15 KO) wróci do akcji 9 października podczas gali Fury vs Wilder III w Las Vegas. Jego rywalem, po raz drugi z rzędu, będzie Robert Helenius (30-3, 19 KO). Polak ma nadzieję, że udany rewanż nad dwumetrowym Finem przybliży go do walki o mistrzostwo świata królewskiej kategorii. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 30-09-2021 22:42:12 
Ale jak? Na ilość jedzenia?
 Autor komentarza: Marduk
Data: 30-09-2021 22:57:17 
Heh no właśnie zawody w jedzenie hamburgerów w McDonaldzie czy może skrzydełek w KFC?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 01-10-2021 00:06:22 
Zapasy w kisielu :).
IMO nie puszczą Ruiza na wyzwanie, będą się bujać po óżnych Arreolach aż do wyczerpania potencjału komercyjnego zbudowanego na tej walce z AJ.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-10-2021 06:33:17 
Jak to wszystko szybko się zmienia. Kiedy Ruiz był w ciemnej dupie przed walką z Joshuą, coś wspominał o walce z Kownackim, ale chyba Kownacki nawet się do tego nie odniósł. Kiedy Ruiz wygrał z Joshuą, nagle Kownacki: jasne, zawalczmy, to byłaby fajna walka. Tylko wtedy Ruiz był już królem świata.

Ale skoro wszystko wróciło do normy...
 Autor komentarza: killjoy
Data: 01-10-2021 11:51:35 
Z całym szacunkiem dla Pana Ruiza ale na celownik to on sobie może brać kolegę z gymu, Adam jest nieuchwytny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.