FURY PRZYGOTOWANY NA WILDERA? ZDANIA PODZIELONE

- Nie ma na świecie zawodnika, który mógłby pobić Tysona, ani teraz, a ni w najbliższej przyszłości - mówi Bob Arum, współpromotor Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

- Widzę go skupionego i dobrze przygotowanego, a taki Tyson jest bardzo groźny i według mnie Wilder ma duży problem - dodaje Frank Warren, drugi z promotorów mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.

W nocy czasu polskiego odbyła się telekonferencja z udziałem Fury'ego, promująca jego trzecią walkę z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Tymczasem Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy i Dilliana Whyte'a, wyciągając opinię z samych zdjęć "Króla Cyganów" uważa, że fizycznie nie jest gotowy na Wildera i trochę pofolgował sobie podczas przygotowań.

- Fury wygląda na trochę nieprzygotowanego. Pewnie nadal jest faworytem, ale słabsze przygotowanie fizyczne zwiększa prawdopodobieństwo popełnienia jakiegoś błędu. A z kimś takim jak Wilder nie można sobie pozwolić na jakikolwiek błąd. Fury nie będzie przegrywał rund, to oczywiste, jednak jeden błąd może sprawić, że Wilder przekuje go na swoje zwycięstwo. Mimo wszystko ściskam kciuki za Fury'ego, bo chciałbym jego walki z Dillianem Whyte'em - mówi Hearn.

Trylogia Fury vs Wilder dopełni się 9 października w Las Vegas. Na rozpisce dojdzie między innymi do rewanżu Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-09-2021 13:27:22 
HEarn jak zwykle wishfull thingking i jakies swoje omamy, ale prawda jest taka, ze Wilder ubija Joshue do trzeciej rundy. Tam byloby KO nawet przez garde
 Autor komentarza: gerlach
Data: 30-09-2021 13:28:09 
Joshue podlaczyl i niemal znokautowal USyk, wiec Wilder ze swoimi dlugimi lapami...
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 30-09-2021 15:39:48 
Tak jak już pisałem gdzie indziej, wiele okaże się podczas ważenia. O ile do niego dojdzie. Co do słów pięknego Edzia, nie lekceważyłbym ich. Gdybym ja był promotorem jego kalibru, to trzymałbym w pobliżu obozów konkurencji co najmniej kilku dobrze opłaconych informatorów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.