OFICJALNIE! WALKA CRAWFORD vs PORTER 20 LISTOPADA

Ta data i ta para przewijały się już od dwóch tygodni. Teraz oficjalnie potwierdzono, że Terence Crawford (37-0, 28 KO) spotka się 20 listopada z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO).

W stawce będzie należący do Crawforda tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO. Champion ma gwarantowane 6 milionów dolarów, natomiast Porter 4 miliony dolarów. Te kwoty mogą więc tylko wzrosnąć przy odpowiednio dużej sprzedaży PPV.

Pojedynek odbędzie się w Mandalay Bay w Las Vegas. Sprzedaż biletów rusza w poniedziałek. Najtańsze rozpoczynają się już od 54 dolarów.

- Od kiedy przeszedłem do wagi półśredniej wyzywam do walki najlepszych na świecie. Dlatego też cieszę się bardzo, że Porter przyjął wyzwanie. Ta walka i ten rywal wyciągną ze mnie wszystko co najlepsze. Uciszę moich krytyków i udowodnię, że to ja jestem numerem jeden - mówi Crawford.

- Od dawna chciałem tej walki i moja cierpliwość zostaje teraz wynagrodzona. Mierzyłem się z najlepszymi i zawsze dawałem z siebie sto procent. Naprzeciw siebie stanie dwóch najlepszych "półśrednich" i 20 listopada poznamy tego najlepszego. Kibice mogą spodziewać się kapitalnego widowiska - stwierdził Porter.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 29-09-2021 17:49:55 
Duża sprawa. Pierwszy poważny rywal w półśredniej. Po czterech latach.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-09-2021 19:15:45 
Liczę na Portera, że pogoni choć trochę Crawforda, wyzwalając u niego nadmierne ilości potu, przez co walka nabierze rumieńców.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 29-09-2021 21:06:50 
Nie powiedziałbym, by to był pierwszy poważny rywal w welter, raczej pierwszy znany zawodnik z nieprzebrzmialym nazwiskiem.

Duża walka, Porter to walczak z dobrym silnikiem, nieustępliwy i twardy.

Tanio skóry nie sprzeda, jak Pudzian
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-09-2021 21:56:39 
Znakomicie. Wraca król P4P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.