LAWRENCE OKOLIE PRZEJECHAŁ SIĘ PO PRASOVICIU

Lawrence Okolie (17-0, 14 KO) pewnie odprawił obowiązkowego pretendenta i po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Dilan Prasović (15-1, 12 KO) poległ w trzeciej rundzie.

Prasović spróbował zaskoczyć mistrza na samym początku, ale chaotyczny atak nie przyniósł żadnych korzyści. W drugiej połowie pierwszej rundy champion dwa razy chciał wciągnąć go na mocną kontrę prawą ręką, jednak te próby nie doszły do celu. Czarnogórzec na początku drugiego starcia trafił nawet lewym sierpowym, ale Anglik od razu odpowiedział akcją lewy-prawy i ostudził jego zapały. Na 40 sekund przed końcem Okolie wciągnął rywala na kontrę, po zakroku huknął prawym na skroń, a "podłączonego" challengera przewrócił prawym podbródkiem. Prasović chciał szybko odpowiedzieć, jednak znów nadział się na kontrę z prawej ręki. Na jego szczęście kilka sekund później zabrzmiał gong.

OKOLIE: CELEM NUMER JEDEN WALKA Z BRIEDISEM, CHCĘ UNIFIKOWAĆ >>>

Niewiele to mu dało, bo pojedynek i tak nie potrwał długo. Kontrolujący sytuację Okolie na minutę przed końcem trzeciej rundy strzelił lewym hakiem na żebra i sędzia wyliczył Czarnogórca do dziesięciu. Nokaut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 25-09-2021 22:14:43 
Wiadomo kto był lepszy w tej walce, ale to jak Okolie nonstop walił w tył pleców było dość irytujące. Sam nokaut też po ściągnięciu głowy. Nie mówię, że Prasovic walczył czysto, ale rzucało się to w oczy.
 Autor komentarza: adamo
Data: 25-09-2021 22:32:55 
Jak na razie bardzo słaba gala,miejmy nadzieje że Usyk/Joschua rozkręci emocje
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 26-09-2021 00:24:18 
Okolie pokonał 2-rzędnego zawodnika, jak dl;a m,nie wciąż nie zweryfikowany, bo past prime Głowacki nie zadający ciosów nie był żadnym testem
 Autor komentarza: Hugo
Data: 26-09-2021 01:52:33 
Prasović zawiódł. Pająk Okolie nadal górą, ale widzę w CW paru gości, którzy byliby w stanie go rozdeptać: Makabu, Dorticos, Goulamirian i Cieślak.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-09-2021 13:01:16 
Wyprasował go, ale walka dupy nie urwała, a i rywal niezbyt wysokich lotów. Właściwie powtórka z poprzedniego pojedynku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.