FURY vs WILDER III: 'TYSON NISZCZY SPARINGPARTNERÓW'

Redakcja, Boxingscene

2021-09-17

9 października w Las Vegas czeka nas wielka walka Tyson Fury vs Deontay Wilder III o należący do Fury'ego pas mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Brytyjczyk przybywa w sobotę do USA i zapowiada wielką formę.

FURY: PODCZAS WALKI Z KLICZKĄ BYŁEM ROZBITY PSYCHICZNIE >>>

- Rozmawiałem z Tysonem we wtorek. Krzyczał, że wspaniale sobie radzi, że niszczy sparingpartnerów. Przybywa do Las Vegas w tą sobotę, weźmie wolne w niedzielę i w poniedziałek wznowi treningi w sali Top Rank. Trenował w Anglii dwa razy dziennie, jest z nim tam Javan "Sugar" Hill (główny trener - przyp.red.) - powiedział współpromotor 33-letniego Fury'ego, 89-letni Bob Arum.

- Kiedy Tyson był w Anglii, w naszej sali treningowej pojawiło się sporo nowego sprzętu i zrobiliśmy generalny porządek (...) Dzień po tym, jak u Fury'ego wykryto koronawirusa, pojechałem go odwiedzić. Pił wtedy dużo wody i miał kłopoty z oddychaniem. W ciągu tygodnia właściwie wyzdrowiał, ale bezpośrednio po zakażeniu obawiał się, że nie da rady przystąpić do walki w pełnej formie i pojedynek przełożono (z 24 lipca na wspomniany termin październikowy - przyp.red.) - dodał szef grupy Top Rank.