REWANŻ PARKERA Z CHISORĄ 18 GRUDNIA W MANCHESTERZE!

Niezłe tempo, sporo ciosów i emocji, deski Nowozelandczyka - choć w pierwszej walce Josepha Parkera (29-2, 21 KO) z Dereckiem Chisorą (32-11, 23 KO) nie brakowało kontrowersji, pojedynek ten bez wątpienia dostarczył kolorytu królewskiej kategorii.

Spekulowano o tym od dłuższego czasu i dostaliśmy w końcu potwierdzenie. Do rewanżu byłego mistrza świata WBO z Brytyjczykiem urodzonym na terenie Zimbabwe dojdzie 18 grudnia w Arenie AO w Manchesterze. Takie informacje przynajmniej z początku podał na swoim profilu na Twitterze "War", co zaraz potem potwierdziło oficjalne konto Matchroom Boxing. Transmisja interesującego boju oczywiście na platformie DAZN.

Przypomnijmy, że pierwszy bój obu panów zaczęło się od mocnego uderzenia, gdyż po pierwszym prawym overhandzie Chisory za ucho Parker powędrował na deski. Pierwsza połowa pojedynku należała w większości dla pogromcy Artura Szpilki, w drugiej to urodzony w Auckland zawodnik zaczął odrabiać straty. Sprawa zwycięstwa pozostawała otwarta, ale sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo Parkerowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-09-2021 17:49:44 
Pewnie będzie dobra walka, a może nawet lepsza konferencja. Mdły Parker zapewne dotrzyma kroku klejącemu się Chisorze i znowu będziemy mieli dobrą stykową bitwę.
 Autor komentarza: hms
Data: 16-09-2021 18:10:30 
Jeśli wszystkie zaplanowane walki w ciężkiej na ten rok się odbędą to będzie to naprawdę ciekawy okres

"Należała dla pogromcy..." Sweet Home Podlasie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.