DAVID HAYE: ZNAM STYL FURY'EGO I WIEM JAK GO ZNOKAUTOWAĆ

- Mogę go znokautować, i wie to zarówno Fury jak i jego ojciec - mówi David Haye (28-4, 26 KO), który wrócił nudną pokazówką ze swoim kumplem i postanowił wyzwać do walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).

"Hayemaker" już dwa razy był przymierzany do obecnego championa WBC, jednak najpierw doznał rozcięcie łuku brwiowego po ciosie Filipa Hrgovicia na sparingu, a tuż przed drugim terminem nabawił się poważnej kontuzji barku, która wykluczyła go na wiele miesięcy. Osiem lat później David wciąż ma chrapkę na "Króla Cyganów". Albo... na godziwą wypłatę.

- Z powodu kontuzji nie doszło do tej walki, ale od 2013 roku ciągle o niej myślę. Fury jest coraz lepszy, wciąż jednak mogę go znokautować swoim prawym overhandem. Znam jego styl, jego mocne i słabe strony i wiem jak należy z kimś takim boksować. Uwierzcie mi, nie odkryłem wszystkich kart w walce z Joe Fournierem, nie chciałem pokazać wszystkiego co wciąż mam. Nie chciałem go przestraszyć. Wolę zaskoczyć Fury'ego w dniu naszej walki, bo mam nadzieję, że uznają mnie za łatwy kąsek i zgodzą się na ten pojedynek - mówi były król kategorii cruiser i mistrz WBA wagi ciężkiej.

- Zazwyczaj robiłem od 60 do 80 rund sparingów podczas przygotowań, tym razem jednak nie przesparowałem nawet jednej rundy. Pojawiłem się na sali trzy tygodnie przed walką, ale czułem się dobrze i miałem dobry "tajming". Dałem mojemu ciału odpocząć i teraz jestem gotowy na coś naprawdę dużego - dodał Haye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 15-09-2021 17:00:27 
Boże to już nawet nie jest śmieszne co za typ....
 Autor komentarza: BOXER
Data: 15-09-2021 17:10:40 
Ja to mam wrażenie że Haye walczy jakby miał rozkręconą prawą nogę,strasznie koślawi przy cofaniu jak i zadawaniu ciosów .Co do walki to Haye zrobił sobie teraz sparing bo byłby obciach jakby znokautował kogoś kto dał mu kilka milionów za walkę .
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-09-2021 17:27:33 
Czy znów mamy rok 2010, i Haye chce sobie wykrzyczeć walkę, jak wtedy z Kliczko?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-09-2021 17:28:37 
"Zazwyczaj robiłem od 60 do 80 rund sparingów podczas przygotowań, tym razem jednak nie przesparowałem nawet jednej rundy." - i może dzięki temu nie rozsypał się w trakcie walki.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-09-2021 18:49:09 
Żałosny typ nawet specjalnie nie chowa się z tym że to skok na kasę. Zapytany czy w razie konieczności gdyby Fury miał taki warunek zawalczy jeszcze z kimś po drodze żeby np wrócić do rankingów zasugerował że nie chce zdradzić swoich obecnych możliwości i będzie czekał...

Fakty są takie że tego typa wyjaśnił już Bomber i to 2 razy. Nie zasługuje na walkę z kimś takim jak Fury i pewnie jej nie dostanie bo jego obecne możliwości są żenująco niskie i dawanie mu szansy mistrzowskiej byłoby wstydem...
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 15-09-2021 19:05:07 
Co z tego że było by wstydem teraz się dzieją takie rzeczy że taka walka i tak była by czymś wielkim.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 15-09-2021 19:27:31 
teraz to wszystko ustawiane jest. a może działają w porozumieniu z Furym.. badanie rynku robią ;] ? na niewymagającą dobrowolną obronę jak znalazł.. tylko najpierw trzeba przejść Wildera.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 15-09-2021 21:30:33 
Haye przegrał dwa razy z Bellew kilka lat temu, wygrał pokazową walkę i teraz domaga się walki o tytuł. Szczyt bezczelności. Najpierw niech pokona kogoś z drugiej dziesiątki a później Parkera, Ruiza czy Ajagbe i wtedy może ustawić się w kolejce a jest ona długa.
 Autor komentarza: tezetwu
Data: 15-09-2021 22:18:29 
Mial dwie okazje zawalczyć z Furym. Trzymam Tysona za słowo, ze nie da mu trzeciej szansy, za to jak 2x go oszukal.

Walka z Kliczko to była naturalna kolej rzeczy, mial wtedy pas, wiec tutaj nie rozumiem zarzutu o wykrzyczeniu jej sobie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.