CZŁOWIEK WILDERA: FURY ZOSTAŁ ZNOKAUTOWANY PRZEZ JAREDA ANDERSONA

2021-09-14, Redakcja, Social Media

Po tym jak walka Tyson Fury vs Deontay Wilder III została przełożona z 24 lipca na 9 października z powodu choroby Fury'ego (zakażenia koronawirusem), obóz Wildera zaczął sugerować, że prawdziwym powodem przełożenia pojedynku była słaba forma Brytyjczyka na sparingach. Dziś otrzymaliśmy kolejną porcję plotek na ten temat.

WSZYSTKO O WIELKIEJ WALCE FURY vs WILDER III >>>

- Właśnie otrzymałem potwierdzenie, że Fury rzeczywiście został ciężko znokautowany na sparingu przez Jareda Andersona. Potwierdzili to ważni goście z jego obozu. A nie mówiłem? - stwierdził bokser wagi półśredniej Tay Jones (5-2, 1 KO), człowiek z najbliższego otoczenia Wildera.

21-letni Jared Anderson (9-0, 9 KO) to jeden z głównych sparingpartnerów Fury'ego (był nim także przed walką Fury vs Wilder II w lutym zeszłego roku, gdy Fury zdetronizował Wildera - przyp.red.) i jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej, uważany przez wielu za przyszłą gwiazdę amerykańskiego i światowego boksu.

9 października w Las Vegas na gali Fury vs Wilder III "Big Baby" Anderson zmierzy się z Rosjaninem Władimirem Tiereszkinem (22-0-1, 12 KO). A kwestia nokautu na Furym na sparingu? To możemy na dziś zaklasyfikować jako plotkę, być może w przyszłości dowiemy się czegoś więcej.

<< Powrót na stronę główną <<