ROZPOCZĘTO ROZMOWY W SPRAWIE WALKI TOMMY FURY vs JAKE PAUL

2021-09-13, Redakcja, IFL TV

Brat mistrza świata wagi ciężkiej Tysona Fury'ego, Tommy Fury (7-0, 4 KO) pokonał 29 sierpnia na gali Showtime PPV Anthony'ego Taylora, a kilka godzin później wdał się w przepychankę na korytarzu hali ze zwycięzcą walki wieczoru, pogromcą byłego mistrza UFC Tyrona Woodleya Jake'em Paulem (4-0, 3 KO). Dziś promotor Tommy'ego, Frank Warren ujawnił, że rozpoczęto rozmowy w sprawie walki Fury vs Paul.

- Chcę walczyć z prawdziwym bokserem. Na szczycie listy rywali jest Tommy Fury. Umie walczyć, jest niepokonany, na Instagramie śledzą go miliony. W jego żyłach płynie krew legendarnej bokserskiej dynastii. Jest w moim wieku, mamy podobny wzrost. Zróbmy to - stwierdził kilka dni temu niezwykle popularny youtuber Paul i jego słowa znalazły dziś potwierdzenie.

Czy w tym roku zobaczymy starcie Paul vs Fury na gali PPV w USA lub w Wielkiej Brytanii? To bardzo prawdopodobne, choć miażdżąca krytyka, jaka spotkała sobotnią galę Holyfield vs Belfort może nieco ostudzić trend walk z udziałem youtuberów i dawnych legend. Pamiętajmy jednak, że kariera Jake'a Paula prezentuje się na razie okazale, jest prowadzona z dużym wyczuciem biznesowym i konfrontacja Amerykanina z Furym wzbudzi zapewne duże emocje wśród potencjalnych nabywców PPV.

<< Powrót na stronę główną <<