CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (10 WRZEŚNIA)

To nie będzie zwykły piątkowy wieczór. Dziś dużo świetnego boksu - mistrz olimpijski wagi super ciężkiej, brązowy medalista w super ciężkiej... Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka kibica!

Platforma DAZN - godzina 19:55
Filip Hrgović (12-0, 10 KO) vs Marko Radonjić (22-0, 22 KO)
plus powrót Zeljko Mavrovicia (27-1, 22 KO)

Polsat Sport Fight - godzina 20:30
Gala z Londynu

TVP Sport - godzina 22:45
Tony Yoka (10-0, 8 KO) vs Petar Milas (16-0, 11 KO)
plus Cissoho vs Flatley i Michałkin vs Bauderlique

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 10-09-2021 20:02:01 
Ktoś widział walki tego Marko Radonjić? Rekord ostry, ale przeciwnicy już mało pikantni. Ale powera mimo wszystko musi mieć w łapie. Jeżeli nie ma kruchej szczęki i psychiki to może przez jakiś czas będzie stanowił zagrożenie przez Hrgovicia?
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 10-09-2021 20:03:50 
Miało być "dla", nie "przez".
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-09-2021 21:55:52 
Bauderlique wygrał z Michałkinem przez TKO w dziwnych okolicznościach i zdobył pas EBU. Po 7 rundzie Rosjaninowi wynaleziono jakąś kontuzję, której w ogóle nie było widać i ogłoszono wygraną Francuza. Michałkin nie protestował, co może sugerować ustawioną walkę. Do chwili przerwania lepszy był Bauderlique, ale walka była bez grzmotów i tak jakby kurtuazyjna. Nie warto oglądać, jeśli w TVP Sport poleci z odtworzenia.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 10-09-2021 22:08:10 
Nie wiedziałem, że to będzie powtórka! Tylko nie spojleruj tych pozostałych, bo właśnie zamierzam ciężkich obejrzeć.
Tymczasem komentatorzy na Dazn zachwycają się Daltonem Smithem, ale ten 24-latek faktycznie wygląda fantastycznie, fakt że na tle boksera z czwartej setki...
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 10-09-2021 22:56:57 
Nie no, ten Radonjić to tylko bijok jest i nic poza tym.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 10-09-2021 23:12:58 
A ten Yoka to taki niby wspaniały? Nie widać tego w tej walce.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 10-09-2021 23:29:19 
Eeee... Wróciłem z wieczornego treningu i myślałem, że sobie chociaż boks pooglądam. Ale więcej przysypiałem niż oglądałem. Walka Hrgovićia była tak niesmacznym nieporozumieniem, że nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Cztery KD w rundzie i walczymy dalej? Serio? Takich placków to Chorwat może tłuc co tydzień, więc właściwie dobrze, że walczy raz w roku. Wystarczy. Yoka też mnie nie zachwycił. Jego przeciwnik to żaden ciężki, po prostu na siłę napompowany cruiser.

Na dechach wylądował akurat w chwili, kiedy na moment kimnąłem, ale ogólnie również ta walka bez historii. Ogólnie, bawcie się tak dalej, chłopcy. Tłuczcie bumów albo jakichś średniaków wyciąganych za uszy z niższej kategorii. Tylko się potem nie zdziwcie, jak nikt nie będzie chciał tego oglądać i przerzucą się na żałosne bijatyki "youtuberów z influencerami", gdzie przynajmniej poziom zawodników jest po równo żenujący.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 10-09-2021 23:29:31 
Radonjic Babic by się oglądało :).
Hrgovic imponował spokojem, chociaż parę cepów zebrał, ale miał pełną kontrolę.
Yoka nie zaimponował, ale też nie był zagrożony.
Szkoda bo w obu walkach byłem bardzo mocno po stronie underdogów.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 10-09-2021 23:34:13 
Fakt, nie wiedziałem, że Milas jest taki chudy. Bardzo chętnie zobaczyłbym go w bridger, mógłby kilka osób zdziwić.
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 11-09-2021 23:36:24 
...Qurwamaććć!!!Co się dzieje z tym sportem?!Jaja sobie zaczynają robić ci(pseudo)promotorzy czy menadżery-z roku na rok z miesiąca na miesiąc-z Nas Kibiców kochających ten sport ewientnie I TO zbyt notorycznie,wręcz weszło to w normę ! Więc naprawdę czas chyba zaprzestać tracić czas na oglądanie tego guuwna!Bo jak inaczej nazwać brak prawdziwych wojen ,wyrównanych bijatyk czy dramatycznych scenario na rzecz bijących się dziadków ,faworytów z mega talentem obijajacych (najczęściej poddających się w trakcie walki) pretendentów czy ich zamienników z last mniute-bo kontuzja,bo boli bo sędzia hujowy , bo COVIDoza albo sianko nie takie ,no albo takie qurwa youtuberowe wynalazki ze byłymi legendami tego sportu no czasem kutasa warte mixy bokser kontra grapler z MMA LUB USTAWKA WE AFRYCE itp. itd.!!!CO TO QURWA JEST!?Czasem coś się tafi lecz b.rzadko i to w większości jak jeden z mistrzów zmieni kategorię o 5 w zwyż albo w dół jeden huujjjj!ŻENADA do której nie da się przyzwyczaić...czemu?
BO TERAZ NIE DUCH SPORTU NIE HONOROWI LUDZIE NIE NAJLEPSI Z NAJLEPSZYMI ALE HOLERNA RZĄDA PINIONDZA!NAJLEPIEJ ABY BYŁO GŁOŚNO SZTUCZNIE CELEBRYCKO I MEDIALNIE ! SZKODA IŻ TO SAMO DNO ZARÓWNO SPORTOWO JAK I MENTALNIE!POZDRO NORMALNI!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.