JUAN MANUEL LOPEZ ARESZTOWANY ZA PRZEMOC DOMOWĄ

Juan Manuel Lopez (36-6-1, 32 KO) w pewnym momencie był wielką gwiazdą, jego "prime" szybko jednak minął. I niestety jak niektórzy mistrzowie z przeszłości gorzej radzi sobie poza ringiem po zakończeniu kariery.

Były champion wagi super koguciej i piórkowej pauzuje od czasu remisu z Emiliano Garcią dwa i pół roku temu. Ale urządził sobie "sparing" w domu, za co został aresztowany.

Pięściarz został zatrzymany wczoraj wieczorem po tym, jak była dziewczyna oskarżyła go o napaść. Andrea Ojeda opublikowała we wtorek rano zdjęcia z podbitymi oczami. Kilkanaście godzin później dawny mistrz został już aresztowany.

- To agresywny człowiek, który w dodatku ma problemy z alkoholem. Dlatego też go opuściłam. Po wypiciu zmienia się w inną osobę - powiedziała Ojeda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dommanu
Data: 09-09-2021 07:20:11 
"Andrea Ojeda opublikowała we wtorek rano zdjęcia z podpitymi oczami. Kilkanaście godzin później dawny mistrz został już aresztowany"

Oj jaka biedaczynka, nie mogla pojsc na policje tylko trzeba wrzucic zdjecie na internet xD jebane pijawki


"podpitymi oczami"

Myslalem ze podBitymi , widac to ona ma problem z alkoholem xD
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 09-09-2021 09:23:45 
Cóż, nie neguję tego, że Lopez tę Andreę trzepnął, ponieważ nie znam sprawy. Ale to limo wygląda dziwnie. Na policzku sporo rozmazanego tuszu a cała reszta... Powiem tak, moja żona wyglądała gorzej po tym, jak ją nasza wtedy półtoraroczna córka przez przypadek walnęła jakimś drewnianym konikiem chyba. Nie rozumiem tylko, po co to publikowanie na społecznościówce. Bo poza próbą otrzymania jakiegoś tłustszego "zadośćuczynienia" nic nie przychodzi mi do głowy.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-09-2021 11:25:58 
podpite oczy są najgorsze, zwłaszcza jak za dużo w siebie wlejesz xD

Lopez sporo zebrał na garnek i niewykluczone że babie przywalił, ale w tej chwili tak dużo panien wyczuło sposób na życie dzięki fałszywym oskarżeniom na różne tematy, że trzeba być naprawdę ostrożnym w wydawaniu werdyktów.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 09-09-2021 13:37:54 
Na moje oko to ona przewróciła się po pijaku w salo(u)nie i trzepnęła głową o fotel, chce Lopeza oskubać z kasy.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 09-09-2021 15:17:43 
Dobra, tu macie lepsze ujęcia, włącznie z filmikiem.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9969903/Ex-boxing-champ-Juanma-L-pez-arrested-Puerto-Rico-ex-girlfriend-accused-beating-her.html

W oczy rzuca się imponujących rozmiarów glonojad oraz znaczące pokłady silikonu w różnych miejscach. Nadal nie jestem w stanie określić, czy Lopez ją walnął, ale jeśli to zrobił... cóż, widać pobierał dużo nauk u polskich zawodowców. A później postanowił im udowodnić, że jego wata będzie dziesięć razy bardziej miękka.
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 09-09-2021 18:52:47 
Szmatławiec chce wyłudzić trochę pieniędzy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.