HAYE WRACA NA DŁUŻEJ? CZEKA NA NIEGO LEGENDARNY RYWAL

W najbliższą sobotę na gali Holyfield vs Belfort zobaczymy walkę byłego mistrza świata dwóch kategorii Davida Haye'a (28-4, 26 KO), który zmierzy się z Joe Fournierem (9-0, 9 KO). Wczoraj pisaliśmy, że ta walka będzie pojedynkiem oficjalnym (pierwotnie zapowiadano pokazówkę). Dziś usłyszeliśmy, że Haye może po sobotnim występie stoczyć kolejny pojedynek, tym razem z legendarnym rywalem.

BISPING: BELFORT TO ŚMIEĆ, MAM NADZIEJĘ, ŻE HOLYFIELD GO ZLEJE >>>

- Co się stanie, jeżeli David wygra? Mogę jedynie powiedzieć, że powinniście oczekiwać bardzo dużej walki. Nie mogę zdradzić nazwiska rywala. Mike Tyson, Evander Holyfield, Lennox Lewis? Możliwe. Rywal Haye'a to gość z najwyższej ligi (...) - powiedział Ryan Kavanaugh, szef organizującej galę Holyfield vs Belfort platformy Triller.

Przypomnijmy, że Haye stoczył swoją ostatnią dotychczas walkę w maju 2018 roku, przegrywając przed czasem rewanż z Tonym Bellew. Sobotni rywala Haye'a na gali w Hollywood - Joe Fournier - to jego przyjaciel, znany miliarder i playboy, który twierdzi, że jest w stanie pokonać byłego czempiona. Oczywiście Haye jest wielkim faworytem i choć stwierdził niedawno, że wraca "jednorazowo" i że nie zamierza toczyć kolejnych pojedynków, coraz więcej wskazuje na to, że zobaczymy go w przyszłym roku - a może nawet wcześniej - ponownie między linami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-09-2021 20:12:42 
Pewnie George Foreman, zresztą niech się sam wypowie, w końcu jest na tym forum:)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-09-2021 21:14:08 
Chyba Bomber musi wrócić z emerytury i przypomnieć mu po raz 3 dlaczego go na nią wysłał :D
 Autor komentarza: Musi
Data: 09-09-2021 12:25:31 
Powinien zawalczyc z Adamkiem.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 09-09-2021 12:53:24 
No i dobrze niech coś walczy, mimo że to skok na kasę już teraz, ale po tak przykrym zakończeniu kariery coś by się jeszcze zobaczyło na odbudowę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.