BRADLEY: MAM TERAZ NADZIEJĘ, ŻE CONCEICAO ZNOKAUTUJE VALDEZA

Bardzo kontrowersyjną decyzję podjęto dopuszczając Oscara Valdeza (29-0, 23 KO), pomimo wpadki dopingowej, do walki z Robsonem Conceicao (16-0, 8 KO). Swoje niezadowolenie otwarcie wyraża Timothy Bradley, niegdyś czołowy zawodnik zestawień PPV, dziś komentator i analityk ESPN.

Valdez 10 września będzie więc bronił tytułu mistrza świata federacji WBC wagi super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej. A przecież wpadł na zakazanej substancji. Co prawda organizacja WADA nie ma fenterminy na swojej liście, ale zawodnicy podpisując kontrakty zobowiązali się do przestrzegania reguł VADA, a ta organizacja już zabrania tej substancji. Teoretycznie więc była to wpadka dopingowa, a mimo wszystko Valdeza nie pozbawiono tytułu i dopuszczono do piątkowej walki.

- Byłem fanem Valdeza, teraz jednak mam go za "brudnego" zawodnika. Może była to rzeczywiście herbata, może nie, ale wpadka to wpadka. I mam nadzieję, że Conceicao go teraz znokautuje - powiedział Bradley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-09-2021 10:21:25 
Wątpię Valdez to potencjalna żyła złota, a takim pewne rzeczy uchodzą płazem. Tak czy inaczej, w ten czy inny sposób i tak ubiłby/ubije Concecaio.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-09-2021 10:25:00 
Też mam taką nadzieję jak Bradley. Kolejna wpadka gościa od Reynoso, pokazuje że cały @teamwolowina to jedna chodząca apteka, która utrzymuje na powierzchni się pewnie tylko dlatego, że ich naczelny koksiarz jest najpopularniejszym zawodnikiem na świecie i generuje przychody.
Nie zdziwie się za jakiś czas wpadce Ruiza jr. na jakiejś "witamince" regulujące metabolizm, czy hamującej apetyt
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 04-09-2021 13:38:27 
@MLJ
Co do Ruiza, jeśli ja miałbym coś polecać, to właśnie ten Adipex. Niech pobierze z tydzień, w międzyczasie mierzyłbym mu ciśnienie. Jeżeli byłoby w porządku, to dorzuciłbym ten Clenbuterol,który tak lubią. W wołowinie oczywiście :P Dawka dostosowana do wagi. Po dwóch tygodniach zdejmujemy Adipex, jeszcze na tydzień zostawiamy Clen, dodajemy zwykłe wziewne środki na astmę i dorzucamy jakiś lekki anabolik. Jeśli wszystko jest ok, wycofujemy Clen, zostawiamy anabolik mierzymy ciśnienie. W sumie cykl miesięczny :P

Po miesiącu odstawiamy wszystko, kilka dni walczymy z depresją, bierzemy odblok, cały czas lekko ćwicząc i nie żrąc jak prosię. Po dwóch, trzech tygodniach zapraszamy kontrolę VADA. Ale wynikami się za bardzo nie przejmujemy, przynajmniej teraz. Bo nawet jak coś się uchowa, to zwalamy to na leczenie po operacji. Po miesiącu przerwy robimy powtórkę. A w międzyczasie rozglądamy się za jakimś przeciwnikiem do kolejnej walki. Przed którym można by błysnąć formą :P
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 06-09-2021 04:46:37 
Has everything ze mu to ujdzie na such, Alvarez Hadley meksykanska wolowine to moze i Valdez cos zjadl?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.