EUBANK JR: OBÓZ GOŁOWKINA JUŻ SIĘ Z NAMI KONTAKTOWAŁ

Jeszcze 2 dni temu informowaliśmy o planach Chrisa Eubanka Juniora (30-2, 22 KO). Brytyjczyk, który jest obecnie obowiązkowym pretendentem WBA w kategorii średniej, celuje bowiem w dwóch championów - Giennadija Gołowkina (41-1-1, 36 KO) i Ryotę Muratę (16-2, 13 KO).

Zdaniem syna jednego z najpopularniejszych brytyjskich bokserów lat 90-tych, obóz Kazacha kontaktował się już w sprawie potencjalnej walki. Jak przekonuje 31-latek, zestawienie to byłoby hitem z racji sposobów boksowania obu pięściarzy. - Ta walka ich kusi, kontaktowali się już z nami - rzucił reporterom Sky Sports reprezentant Sussex. - Wykazali zainteresowanie, więc jeśli uda mi się zdobyć tytuł mistrzowski, to pojedynek ten nie będzie trudny do zrealizowania - dodał.

- On jest mistrzem świata, ja pretendentem numer jeden. Jestem najbardziej ekscytującym zawodnikiem w kategorii średniej, zawodnikiem, którego kibice chcą zobaczyć w boju z największymi, więc musi to mieć miejsce. Wizualizuję to sobie od lat i wiem, jak go pokonać. Muszę tylko dostać szansę, a ona nadchodzi. Zważywszy na style, jakie mamy, to będzie epicka wojna, nic innego. On nie wie, jak walczyć cofając się, ja z kolei nie mam pojęcia, jak przestać zadawać ciosy. Zestawcie te dwa style razem i czeka Was legendarny pojedynek - zakończył młody Eubank, który, zanim porwie się na tych największych, będzie musiał przejść na początku października Svena Elbira (18-1, 14 KO). 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 02-09-2021 13:44:48 
Nie. Chrisa czeka legendarne lanie zakończone ciężkimi dechami. Trafiał go już ostatni przeciwnik, journeyman i bumobij Marcus Morrison. Gołowkin też to zrobi, tyle że celniej i mocniej. Na domiar złego junior ubzdurał sobie, że będzie walczył w stylu JRR. To dosyć duże nieporozumienie. On ten styl może małpować, tak samo jak na początku kariery usiłował małpować styl swojego ojca. Tylko że jest to wyłącznie małpowanie. Tym gorsze, że Roya nikt tego nie uczył. Roy tak już miał, dostał od losu w prezencie. A kiedy się zestarzał, cała ta dynamika, refleks i inne boskie atrybuty się ulotniły, bo tego nie da się ot tak nauczyć. I młody Eubank brutalnie się o tym przekona, jeśli faktycznie tata pozwoli mu wyjść do Kazacha.
 Autor komentarza: dommanu
Data: 02-09-2021 13:53:16 
Nie wierze ze golowkin do niego wyjdzie, to nie rolls czy szeremeta ale kims wybitnym mlody eubank tez nie jest
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 02-09-2021 14:12:40 
12 rund może przetrwać aż takim ogórkiem to on nie jest
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-09-2021 14:40:16 
"on nie wie, jak walczyć cofając się, ja z kolei nie mam pojęcia, jak przestać zadawać ciosy." Tu chyba cos sie pomylilo mlodemu, bo to raczej Eubank jest leniwy w zadawaniu i czesto swoim balancem i nogami sie cofa pod liny, GGG natomiast zawsze presuje - bo i ma z czym (mimo przecietnej defensywy to nigdy w karierze nie byl naruszony - nawet jak rudy mu lutowal uppercaty ktore powinny wyrwac kregoslup). Nie twierdze, ze to slaby zawodnik ale nawet emerytowany GGG by go ubil jak kotleta, oczywiscie bryt kilka razy by mu wlepil soczysta kontre ale nie widze jak Eubank mialby wygrac z GGG.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 02-09-2021 16:13:05 
Był Naruszony Golovkin po ciosach na korpus w walce z Derewianczenką, ale po ciosach na głowę chyba faktycznie nie był.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.