BARDZO TRUDNA WALKA KRZYSZTOFA TWARDOWSKIEGO

Krzysztof Twardowski (9-2, 6 KO) pauzuje od prawie roku, czyli od czasu udanego rewanżu nad Piotrem Podłuckim. Pogromca Krzyśka Zimnocha wróci naprawdę trudną walką.

Polski cruiser wystąpi 2 października na gali Wembley Arena w Londynie, gdzie głównym bohaterem będzie Chris Eubank Jr. I sprawdzi się z brytyjskim prospektem.

Naprzeciw Twardowskiego stanie duży i mocno bijący Richard Riakporh (11-0, 8 KO). Niepokonany Anglik ma między innymi na rozkładzie obecnego i niedawnego mistrza Europy w limicie 90,7 kilograma, Chrisa Billama-Smitha oraz Tommy'ego McCarthy'ego. Wyraźnym faworytem wydaje się więc Riakporhe.

Oto zaklepana na ten moment rozpiska gali 2 października:
Chris Eubank Jr vs Sven Elbir
David Avanesyan vs Liam Taylor - o tytuł mistrza Europy wagi półśredniej
Richard Riakpohre vs Krzysztof Twardowski
Mikael Lawal vs Steven Ward

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 01-09-2021 15:44:52 
Wyczuwam wpiernicz. Zlać chorego i porozbijanego Zimnocha to za mało.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-09-2021 16:55:31 
Przeciwnik bardzo trudny i szanse na wygraną niewielkie, tym bardziej że walka na wyjeździe. Tym niemniej wartościowy sprawdzian, który pokaże co Twardowski jest wart. Przegrany, ale w miarę wyrównany pojedynek będzie można uznać za sukces.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-09-2021 19:15:55 
Nie ma żadnych szans na wygranie. twardowski dostanie wpierdol.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-09-2021 19:20:25 
Up
Co Twardowski jest wart przecież wiadomo i nie wiem co Twoim zdaniem ta walka ma pokazać.Twardowski jest twardy i nie wiele potrafi.Przecież on rewanż z Podłuckim przegrał,tylko był druk sędziowski,a pokonanie Zimnocha w tym stanie,w jakim był Zimnoch,to żaden wyczyn.Najwiekszym sukcesem Twardowskiego w tej walce będzie,jak jakimś cudem dotrwa do końca.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-09-2021 20:09:53 
@leon
Nie wiem ile walk Twardowskiego oglądałeś, że jesteś pewien jaki on poziom reprezentuje. Ja oglądałem dwie i nie mam na jego temat jednoznacznej opinii. Sądzę, że Podłucki wyjątkowo nie leżał mu stylem, a do tego Twardowski był w tej walce (rewanżowej) źle (za mało ofensywnie) ustawiony taktycznie przez trenera. Jeżeli jest twardy i niewiele potrafi (jak twierdzisz) to ma przed sobą karierę journeymana na wzór Sokołowskiego, Grafki, czy wcześniej Rusiewicza. Mam jednak cichą nadzieję, że może być z niego większy pożytek.
 Autor komentarza: leon84
Data: 02-09-2021 05:52:55 
@hugo
Oglądałem jego 4 walki i kompletnie nic w nim nie widzę.A jak dla mnie,to właśnie jest poziom Podłuckiego i nic wiecej.W rewanżu nie był za mało ofensywnie ustawiony,tylko on po prostu więcej nie potrafi.To moje zdanie i nie mam złudzeń,że może zostać jedynie journeymanem.W każdym razie za walkę z Riakporh fajnie zarobi.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-09-2021 08:56:31 
@leon
Zapewne masz rację, ale zwróć uwagę na jeden fakt. Twardowski ma 25 lat. Jak na realia polskiego boksu zawodowego to bardzo mało. W przeciwieństwie do wielu innych on ma jeszcze potencjał rozwojowy i przy dobrym trenerze mógłby zrobić znaczne postępy. No, ale chyba czeka go dola journeymana.
 Autor komentarza: leon84
Data: 02-09-2021 16:51:16 
@Hugo
To prawda,że jest młody,jak na realia boksu zawodowego,ale nie widze tam jednak talentu.Poza tym nie ma zaplecza,żeby się rozwijać,bo chyba nie ma żadnego kontraktu z mocną grupą promotorską.W każdym razie walkę w Anglii chętnie obejrzę i będę mu kibicować,choć to może skonczyć się jak walka Okolie vs Jeżewski,w tym,że Twardowski wytrzyma kilka rund więcej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.