ZYŚK I KNYBA WYGRYWAJĄ PRZED CZASEM

Trwa gala w Mrągowie. Przed momentem Przemysław Zyśk (17-0, 6 KO) odprawił przed czasem Davida Bency'ego (14-24-1, 4 KO).

Po spokojnej pierwszej rundzie, w drugiej pięściarz z Ostrołęki dwukrotnie trafił akcją lewy-prawy. W trzeciej ładnie przycelował lewym sierpowym, a równo z gongiem rzucił rywala na deski prawym podbródkowym. Ten był mocno zraniony, lecz po liczeniu miał minutę przerwy.

Czwarta odsłona to jednostronne bicie. O dziwo Bency cały czas stał na nogach, pomimo iż kilka razy się zachwiał. W piątej rundzie miał już dość i tłumacząc się kontuzją wycofał z kontynuowania potyczki.

Wcześniej dwumetrowy i ważący 110 kilogramów Damian Knyba (3-0, 2 KO) pokonał przed czasem Giorgi Tamazaszwilego (3-8, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-08-2021 22:04:41 
Jeżeli Zyśk w nastepnej walce nie dostanie kogoś przynajmniej średniego, to trafi na moją listę kotletobijców (Kołodziej, Jonak, Wawrzyk i jeszcze paru innych)
Zyśk ma 29 lat, no kurwa mać, albo wóz albo przewóz. .Mam dość powtórek, to jest to samo dokładnie to samo co yale robił 10 lat temu. Nabijanie rekordu i nic więcej. Tyle tylko że wspomniani komandosi nawet zahaczyli o pas, a Zyśk prezentuje poziom nawet nie na pas EBU
 Autor komentarza: Zartan
Data: 28-08-2021 22:31:41 
MLJ
Zgadzam się tutaj z Tobą (o dziwo). Zyśk obija totalnych outsiderów , za chwile 30 lat i jak nie dostanie jakiegoś nazwiska to przepadnie w zapomnienie bo nikt nie będzie chciał oglądać walk z takimi zawodnikami jak dzisiaj. Rekord 14-24 mówi chyba wszystko.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 29-08-2021 19:34:07 
Stajnia Wasilewskiego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.