ISAAC CHAMBERLAIN ZAPOLUJE NA MAKABU I PAS WBC

Isaac Chamberlain (12-1, 6 KO) uchodził za wschodzącą gwiazdę kategorii cruiser, ale zatrzymała go najpierw punktowa porażka z Lawrence'em Okolie, a potem poważna kontuzja. Teraz ma wrócić ze zdwojoną siłą.

27-latek wróci na ring po niemal dokładnie rocznej przerwie 10 września w Coventry. Nie wie nawet jeszcze z kim. Wie natomiast, kto jest jego głównym celem. Marzeniem Chamberlaina jest potyczka z panującym mistrzem świata federacji WBC, Ilungą Makabu (28-2, 25 KO).

- W ostatnich pięciu latach byłem trochę jak jednoręki bandyta, teraz jednak zyskałem nową broń w moim arsenale. Bo tak naprawdę od czasu walki z Wadim Camacho nie byłem w stanie prawidłowo wyprowadzić cios prawą ręką. Teraz możecie spodziewać się naprawdę mocnych bomb. Mick Hennessy ma na mnie plan. On jest jednym z najlepszych w tym interesie, ja natomiast jestem tylko pitbullem na smyczy, który czeka na wskazówki. Wierzę, że moja determinacja w ringu i poza nim sprawi, iż w końcu wzniosę się ponad innych. Poświęciłem wszystko, cały tryb życia, z jedzeniem włącznie, by spełnić marzenie z dzieciństwa o zielonym pasie WBC. Moim celem jest więc mistrz WBC Ilunga Makabu. Obaj mamy swoje korzenie w Kongo i tam już były prowadzone rozmowy odnośnie naszego pojedynku. Istnieje szansa, że do końca roku stoczę jeszcze trzy walki. A w przyszłym będę już w pełni przetestowany i gotowy - mówi Chamberlain.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-08-2021 16:02:48 
Jego walka z Okolie to IMO jedna z najnudniejszych walk jakie w życiu oglądałem..
 Autor komentarza: Furmi
Data: 26-08-2021 16:37:08 
On sam to przyznaje, choć tłumaczy się trochę ów kontuzją barku.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 27-08-2021 12:18:39 
no jak w tym roku chce stoczyc trzy walki to poziom przeciwnikow na pewnoe sprawi, ze po nich bedzie w pelni przetestowany i gotowy. Niektorzy zawodnicy albo sa kompletnymi kretynami albo mysla, ze ludzie ktorzy ich sluchaja nimi sa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.