UGAS DO PACQUIAO: JEŚLI TYLKO ZECHCE, NA PEWNO DOSTANIE REWANŻ

Przed Mannym Pacquiao (62-8-2, 39 KO) trudna decyzją - spróbować raz jeszcze, czy powiesić rękawice na kołku? Ofertę rewanżu złożył mu w każdym razie ten, który go w sobotnią noc pokonał, czyli mistrz WBA wagi półśredniej Yordenis Ugas (27-4, 12 KO).

Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 115:113 i dwukrotnie 116:112 - wszyscy na korzyść Kubańczyka. Sławny Filipińczyk chce dać sobie trochę czasu na odpowiedź, ale ciekawych ofert na pewno dla niego nie zabraknie. Między innymi ze strony Ugasa.

- Jeśli tylko Manny zechce tego rewanżu, to na pewno go dostanie. Na dwieście procent. To przecież wielki zawodnik, legenda tego sportu. Ktoś taki jak on zasługuje na kolejną szansę - powiedział Kubańczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 23-08-2021 10:30:51 
Skoro kasa się zgadza a raz już z nim wygrał to czemu tego nie powtórzy. Pacman pewnie będzie walczyć póki będą konkretne pieniążki legendą jest to, widzów ma to będą go oglądać.
 Autor komentarza: tyler
Data: 23-08-2021 11:06:44 
Ja uważam że taki rewanż jest nie potrzebny, że pac nie ma nic do udowodnienia, był niepodważalnym dominatorem i niszczył przeciwników w dosłownym tego znaczeniu. Jego dokonania są ogromne w pięściarstwie. Posłużę się przykładem Roy Jr gdzie z każdą kolejną walką, taką gdzie już był po "terminie przydatności" rozmieniał swoją legendę na drobne... przykry widok. (np KO od Lebiody). I mam nadzieję że Manny da sobie spokój. W kwestii finansowej to myślę że jest ustawiony mimo dużego zaangażowania w pomoc finansową swoim rodakom na Filipinach. A jak braknie dolców, to coś łatwego, jakaś walka pokazowa, postąpić jak kloga Floyd.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-08-2021 11:23:45 
Rewanż nie wzbudziłby dużego zainteresowania, a tym samym kasa byłaby skromna (dla Manny'ego, bo dla Ugasa to pewnie duża). Lepiej, żeby Pacman zakończył karierę. Myślę, że więcej dobrego dla swoich rodaków, zamiast w polityce, to zrobiłby promując najlepszych filipińskich bokserów w USA. Na Filipinach są setki utalentowanych chłopaków, a przebić im się do kasowych walk jest bardzo ciężko.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-08-2021 16:36:00 
Z Khanem na pożegnanie i kończymy piękną historię.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-08-2021 20:10:06 
Up
Khan chyba po cichu dopina walkę z Brookiem..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.