Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-22

 


UGAS PRZYSTĄPIŁ DO WALKI Z PACQUIAO MAJĄC ZERWANY BICEPS?

Szanowany lekarz medycyny sportowej Brian Sutterer, który zdobył popularność tłumacząc w serwisie Youtube kontuzje sportowców, zabrał głos po wczorajszym zwycięstwie mistrza świata WBA wagi półśredniej Yordenisa Ugasa (27-4, 12 KO) nad legendarnym Mannym Pacquiao (62-8-2, 39 KO). Według Sutterera potwierdziły się pogłoski sprzed walki i Ugas przystąpił do niej z kontuzją bicepsa.
WASZYM ZDANIEM: PACQUIAO vs UGAS

Za nami już pierwsze walki karty FOX w Las Vegas, gdzie w walce wieczoru zmierzą się legendarny Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) i Yordenis Ugas (26-4, 12 KO), który wskoczył w miejsce Errola Spence'a Juniora (27-0, 21 KO) na 11 dni przed pojedynkiem.


NA ŻYWO: OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (PÓŁFINAŁY KOBIET)

Po inauguracyjnych starciach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zapraszamy na kolejne walki na żywo z hali w przepięknym obiekcie przygotowań olimpijskich w Spale. Dzisiejsze starcia zawodniczek ubarwi komentarz sędziego boksu zawodowego - Włodzimierza Kromki. Wysłuchacie także wywiadów z zawodnikami przy olimijskim stanowisku komentatorskim. Komplet niedzielnych walk w rozwinięciu.