Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-15

 


VERGIL ORTIZ JR: ZASŁUŻYŁEM NA POJEDYNEK Z CRAWFORDEM

Vergil Ortiz Jr (18-0, 18 KO) zaimponował wczoraj w walce wieczoru gali w teksańskim Frisco, pokonując przed czasem mocnego Egidijusa Kawaliauskasa (22-2-1, 18 KO). Po walce zwycięski Amerykanin meksykańskiego pochodzenia wrócił do tematu, który coraz częściej porusza się w mediach, czyli do swojego pojedynku z jednym z najlepszych bokserów świata, mistrzem WBO wagi półśredniej Terence'em Crawfordem (37-0, 28 KO).


GŁOWACKI WSPIERA CIEŚLAKA PRZED MOŻLIWĄ WALKĄ O MŚ: 'ZA POLSKĘ!'

- Scenariusz jest tylko jeden na tę walkę: wygrywa Krzysztof Głowacki, bardzo mu dopinguję i trzymam za niego kciuki, razem sparowaliśmy przed walką z Huckiem. Będę mu bardzo dopingował i wierzę w to, że wygra - mówił przed walką Krzysztofa Głowackiego z Aleksandrem Usykiem w 2016 roku Michał Cieślak. Dziś role się odmieniły - to radomianin jest blisko walki o mistrzostwo świata, a Głowacki mocno wspiera swojego rodaka.
TROUT I PEREZ WYGRALI W DUBAJU

Austin Trout (34-5-1, 18 KO) zbijał w ostatnich miesiącach kilogramy do wagi półśredniej, ale w Dubaju wystąpił w junior średniej. 35-latek wierzy, że wciąż może zostać mistrzem świata, lecz ostatnim występem raczej nikogo do tego nie przekonał.
FOTORELACJA: PROKSA, MISZKIŃ I SPÓŁKA - ZA NAMI OBÓZ BOKSERSKI

Na przełomie lipca i sierpnia w Murzasichle obok Zakopanego odbył się profesjonalny obóz bokserski organizowany przez agencję Zero Sześć. Podczas pobytu uczestnicy mogli potrenować pod okiem m.in. Grzegorza Proksy, Macieja Miszkinia, Krzysztofa Kosedowskiego, Pawła Kłaka oraz Rafała Jackiewicza. Portal Bokser.org był patronem medialnym tego obozu - poniżej przesyłamy krótką fotorelację z pobytu uczestników w górach. Zdjęcia wykonał Jacek Prondzynski