WASILEWSKI KONTRA PROKSA: WYMIANA 'UPRZEJMOŚCI' NA TWITTERZE

Nie milkną echa odwołania Grzegorza Proksy z funkcji członka zarządu Polskiego Związku Bokserskiego. Proksę publicznie skrytykował promotor KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski. - Proksa wiele zrobił... ale niestety nie w zarządzie PZB tylko żeby się do niego dostać - napisał na Twitterze Wasilewski.

- W dniu dzisiejszym większością głosów zostałem odwołany z funkcji członka zarządu Polskiego Związku Bokserskiego w związku z wnioskiem Pana Pawła Pasiaka o szkodę dla polskiego boksu - napisał wczoraj w mediach społecznościowych były mistrz Europy wagi średniej Grzegorz Proksa. 

PROKSA ODWOŁANY Z FUNKCJI CZŁONKA ZARZĄDU PZB >>

Proksa uważa, że to była również polityczna sprawa, a cały proces został już zorganizowany dużo wcześniej. Były pięściarz twierdzi, że miał świadomość, że do takiej sytuacji może dojść. - Wielokrotnie szkodziłem wytykając błędy małym ludzikom i sugerując pewne rozwiązania, które w czasie te niekompetencje wykazały…. Na spokojnie byłem gotowy i na to…. Boso, ale w ostrogach - komentował na Twitterze Proksa.

Proksa członkiem zarządu PZB został we wrześniu ubiegłego roku. Kilka miesięcy temu "Super G" został konsultantem nowego tworu Polsat Boxing Promotion, zajmował się m.in. matchmakingiem walk amatorskich na ostatniej gali Polsat Boxing Night.

Odwołanie Proksy z funkcji członka zarządu PZB skomentował Andrzej Wasilewski, wytykając byłemu pięściarzowi niekompetencje i brak zaangażowania. 

- Ponoć Grzegorz Proksa odwołany z Zarządu PZB. Wiele zrobił... ale niestety nie w Zarządzie tylko żeby się do niego dostać. I już po... Brawo Grzegorz. Pisałem kilka tygodni temu, że chcesz być wszędzie i że to porażka. Odpisałeś coś w stylu, że wszystko świetnie, świetne wybory itp - napisał Wasilewski. 

Proksa nie był mu dłużny i szybko spróbował skontrować promotora. - Andrzej, Andrzej…. Czekałem na ten wpis… I Twój udział… wiedziałem, że się odniesiesz. Jeszcze jeden Pan i będzie komplet. Jestem tam, gdzie mi odpowiada, nie ślizgam się przymilając… Nawet mnie to nie dotyka…. Serdeczności - skwitował "Super G".

Wasilewski zwrócił uwagę na jego zdaniem brak w poczynaniach Proksy realizacji konkretnych zadań, w tym m.in. budowania relacji na linii związek - boks zawodowy. - Nie wiem na co Grzegorz czekałeś. Wiem, że miałeś pomagać ułożyć relacje PZB z profi [boksem zawodowym - dopisał red.] i nic nie zrobiłeś. Wprowadziłeś myślę wszystkich w błąd już na etapie wyborów na Śląsku i potem dalej. I skończyło się tak jak się powinno skończyć. Można pisać o pasjach, zasadach, tylko po co - odpowiedział szef KnockOut Promotions.

- Dobieraj słowa uważniej Andrzej prośba. Takie insynuacje może w Twoim świecie króla zamętu się sprawdzają. Ja lubię i kieruje się faktami. Jeśli ich nie znasz, to się nie wypowiadaj… Ja i tak będę robił swoje czas rozliczy. Faktami słowo klucz - szybko odpisał Proksa.

- Grzesiu, piszę i mówię tylko o tym, o czym wiem. Napisałem co uważam i temat zamykam. Szkoda prądu. Każdy zostanie przy swoim zdaniu. A fakty, jak prawie zawsze, są świetnie widoczne. Jak to ładnie piszesz: serdeczności - zakończył konwersację Wasilewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2021 15:30:22 
Jedziesz z nim Wasyl! Jesteś bardziej doświadczony w publicznym praniu brudów, więc zgasisz go jak peta!
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-08-2021 15:33:08 
Oczywiście żartuję sobie tylko :) Serdeczności obu Panom!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-08-2021 16:15:56 
A co nam będą jakieś niepewne ideowo Polsaty i jakieś Proksy mieszać w naszym polskim katolickim boksie. Jeden naród, jeden wódz, jedna telewizja i jeden promotor boksu zawodowego! Sieg heil!
 Autor komentarza: marcinm
Data: 15-08-2021 16:55:54 
to lekko żałosne, że ludzie z jakimis tma sukcesami zawodowymi szarpia sie za bety w amerytorycznej dyskusji na portalu spolecznosciowym. jak jakies szczeniaki
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-08-2021 17:37:19 
"Wypijcie za błędy", no to siup w ten wasz bokserski dziób:)
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 15-08-2021 19:17:47 
Wasyl jeszcze nie jednego utopi.
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 15-08-2021 19:19:22 
A Proksa zrobił błędy ,myślał że starych dziadów zmieni ,oni jego zmienili .
 Autor komentarza: garylinker
Data: 15-08-2021 19:54:43 
Zalecałbym nie wieszać psów na PZB akurat w tym przypadku. Nie znamy szczegółów, Proksa pisze o jakieś zaplanowanej akcji przeciw niemu, o której oczywiście widział, ale szczegółów oczywiście nie zdradzi póki co. Wiem, ale nie powiem xd Proksa zaangażował się w projekt polsatowski, gdy PZB żyje w dobrych relacjach z głównym konkurentem czyli TVP, więc to chyba logiczne, że były jakieś tam podstawy go uwalić. Jak GP zaczyna publicznie się żalić, to niech pokaże konkrety swojej dotychczasowej pracy. Niech odniesie się do zarzutów i przestanie pisać ogólnikami.
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 16-08-2021 17:27:33 
Ten przeciętny boksersko Proksa żali się w mediach społecznościowych a nie podaje zadnych argumentów, może nie chce dlatego bo i jego wkład tam był znikomy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.