Archiwum wiadomości z dnia: 2021-08-11

 DACRES: JEŻELI ZLEKCEWAŻĘ SOKOŁOWSKIEGO, MOGĘ PRZEGRAĆ

Za niespełna dwa miesiące, 9 października na gali Matchroom Boxing w Liverpoolu Kamil Sokołowski (10-22-2, 4 KO) zmierzy się z Brytyjczykiem Solomonem Dacresem (2-0, 1 KO). Do tego starcia ma dojść tydzień po walce Sokołowskiego z Mateuszem Cielepałą na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. Prospekt wagi ciężkiej Dacres zdaje sobie sprawę ze skali wyzwania, jakim jest walka z Sokołowskim.


SNARSKI: SPROWADZILIŚMY DLA GORGONIA 'MŁODEGO WILKA'

- Szukaliśmy dobrego rywala i wybraliśmy 'młodego wilka' Karola Weltera dla Przemka Gorgonia  mówi Dariusz Snarski, organizujący 3 września galę Białystok Chorten Boxing Show V. Dojdzie na niej do walki tych pięściarzy o pas mistrza Rzeczpospolitej Polski wagi super średniej. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu.


SPARINGPARTNER PACQUIAO: MANNY WYGRA Z UGASEM PRZED CZASEM

21 sierpnia jeden z najlepszych zawodników w historii boksu, Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) zmierzy się z mistrzem świata WBA wagi półśredniej Yordenisem Ugasem (26-4, 12 KO), który w ostatniej chwili zastąpił mającego problemy z siatkówką lewego oka Errola Spence'a Juniora. Wobec zmiany rywala do obozu Manny'ego dołączyli nowi sparingpartnerzy, w tym Arnold Gonzalez (7-0, 3 KO), który chwali formę Filipińczyka.
AKTYWNIEJSZY MACHMUDOWA WRACA W PRZYSZŁYM MIESIĄCU

Arslanbek Machmudow (12-0, 12 KO) jest zdecydowanie pomijany w planach innych zawodników wagi ciężkiej, a jego promotor mówi wprost, że dostanie walkę mistrzowską tylko wtedy, gdy wywalczy sobie ją poprzez ranking i pozycję obowiązkowego pretendenta. Rosyjski niszczyciel wróci do akcji 23 września w Quebec City.