OSTRA WALKA W CRUISER - 11 WRZEŚNIA TISZCZENKO vs KUDRIASZOW

O przymiarkach do tej walki pisaliśmy już prawie sześć tygodni temu. Teraz ogłoszono ją oficjalnie. Naprzeciw siebie staną Jewgienij Tiszczenko (8-1, 6 KO) i Dmitrij Kudriaszow (24-4, 23 KO).

Gala odbędzie się dokładnie za miesiąc - 11 września. Obaj mają duże nazwiska i jeszcze większe ambicje sportowe, ale obaj są też po porażkach. Dla jednego więc będzie to powrót do rankingów, dla drugiego początek końca poważnej kariery.

Tiszczenko zdobywał złote medale mistrzostw świata i igrzysk w Rio, pod koniec marca lekcji boksu udzielił mu jednak "śliski" Thabiso Mchunu. Z kolei Kudriaszow to być może najmocniej bijący zawodnik kategorii cruiser, ale jest wolny i dziurawy w obronie.Niedawno wyraźnie wypunktował go Jewgienij Romanow.

Kariery obu panów znalazły się na zakręcie, postanowiono więc skonfrontować ich między sobą. Mocna walka w limicie 90,7 kilograma już 11 września.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 11-08-2021 19:22:47 
No i gitara, walka zapowiada się ciekawie... ktoś będzie leżał.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-08-2021 20:46:09 
Zobaczycie, ze Kudriaszow sprawi niespodzianke ( bo to bedzie niespodzianka, patrzac jak jedt rozbity ) i upoluje Tiszczenke, a skonczy sie ciezkim nokautem.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 11-08-2021 20:48:47 
hehe no jak Kudriaszow jest w ringu to niemal zawsze ktos lezy (tylko dwie z jego walk nie zakonczyly sie przed czasem). Dobre zestawienie, tiszczenko ma duza szanse zeby zmazac plame po porazce z Mchunu (walka przyszla raczej za wczesnie - to sie zdarza) - jak jeszcze cos wylapie i ustoi to tylko na plus dla niego. Mimo to Kudriaszow ma szanse niemalze w kazdej walce bo kopie nielitosciwie, dlatego mimo ewidentnych brakow w rzemiosle jest intrygujacym zawodnikiem
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 12-08-2021 01:49:28 
Zgadzam się. Romanow w tej walce powinien policzyć honorarium jak za korepetycje, a i tak chyba po 11 rundach bicia Kudriaszowa coś tam wyłapał i był podłączony (jesli dobrze pamietam). Kudriaszow szanse ma zawsze, ale tu oceniłbym je na jakieś 20%. Gdybym miał obstawaić konkretny wynik, to Tiszczenko go poskłada we w miarę wczesnych rundach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.