TYDZIEŃ PO STARCIU Z CIELEPAŁĄ SOKOŁOWSKI MA WALCZYĆ Z DACRESEM

9 października na gali Matchroom Boxing w Liverpoolu Kamil Sokołowski (10-22-2, 4 KO) zmierzy się z Brytyjczykiem Solomonem Dacresem (2-0, 1 KO). Co ciekawe, do tego starcia ma dojść tydzień po walce Sokołowskiego z Mateuszem Cielepałą na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie, o której informowaliśmy wczoraj.

MATEUSZ CIELEPAŁA vs KAMIL SOKOŁOWSKI 2 PAŹDZIERNIKA W KOŚCIERZYNIE >>>

W swojej ostatniej walce Sokołowski przegrał w kwietniu jednogłośnie na punkty z mocno promowanym brytyjskim prospektem Davidem Adeleye, ale werdykt powszechnie uznano za niesprawiedliwy. Mimo ujemnego bilansu Kamil pozostaje jednym z najlepszych obecnie polskich zawodników wagi ciężkiej. W Liverpoolu, gdzie walką wieczoru będzie starcie Anthony Fowler vs Liam Smith, na drodze Sokołowskiego stanie kolejny prospekt.

Solomon Dacres to regularny sparingpartner Anthony'ego Joshuy i mistrz Anglii w wadze super ciężkiej z 2017 roku. Był członkiem brytyjskiej kadry i występował w lidze WSB w drużynie British Lionhearts. Polscy kibice mogą go pamiętać m.in. z wygranej przed czasem walki z Adamem Kulikiem w półfinale turnieju im. Stamma w 2019 roku (w finale Dacresa pokonał Maksym Babanin).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-08-2021 18:34:22 
Widziałem Dacresa w walce z Manewem i wcale mi nie zaimponował. Taki "Joshua bez ciosu". Nie wiem jednak, czy tym razem Sokołowski nie przesadził, biorąc 2 walki tydzień po tygodniu. Świadczy to o lekceważeniu możliwości Cielepały, który przecież ma czym uderzyć. To się może zemścić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.