Archiwum wiadomości z dnia: 2021-07-29

 


GLOBALNY SHOW: TRENING PACQUIAO SFILMOWANY Z DRONA (WIDEO)

Legendarny, 42-letni Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO) 21 sierpnia w Las Vegas zmierzy się ze znakomitym mistrzem IBF i WBC wagi półśredniej, 31-letnim Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO). Filipińczyk rozpoczął drugą fazę przygotowań w Los Angeles, a jego publiczny trening został sfilmowany z drona. Przygotowania Manny'ego przypominają czasy Muhammada Alego: to wielkie wydarzenie o globalnym zasięgu.
WIDEO: SZPILKA I BOREK GOTOWI NA GROMDA BEACH

GROMDA Beach już 6 sierpnia. Nadciąga fala nokautów! To będzie epicki, gorący, brutalny i krwawy piątek. Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. To trzeba będzie zobaczyć. Czas poznać i omówić uczestników turnieju walk na gołe pięści oraz bijoków którzy zmierzą się w extra fightach. Czy bokserzy będą walczyć na piasku, na boso? Jak wpłynie na przebieg walki starcie na otwartej przestrzeni? To i wiele innych ciekawych rzeczy dowiecie się w odcinku specjalnym. Mateusz Borek, Artur Szpilka, Mariusz Grabowski i Maciej Turski zapraszają na specjalny odcinek o gali GROMDA Beach.TOKIO 2020: WYNIKI DRUGIEJ SERII MĘŻCZYZN (29.07)

Za nami druga seria dzisiejszych zmagań mężczyzn na igrzyskach olimpijskich w Tokio, czyli kolejne pojedynki 1/8 finału kategorii średniej i super ciężkiej. Na razie bez większych niespodzianek, choć mistrz świata, Rosjanin Gleb Bakshi miał bardzo trudną przeprawę z mocnym Amerykaninem Troyem Isleyem. Inny Amerykanin, Richard Torrez Jr (waga super ciężka) pewnie pokonał Algierczyka Bouloudinatsa.