RIGONDEAUX: NIE BĄDŹCIE ZDZIWIENI JEŚLI ZNOKAUTUJĘ CASIMERO

- Zrujnuję jego marzenia i cele - zapowiada Guillermo Rigondeaux (20-1, 13 KO), który 14 sierpnia spotka się z mistrzem świata wagi koguciej federacji WBO, Johnem Rielem Casimero (30-4, 21 KO).

- Wiem o tym, że rywal dysponuje naprawdę silnym uderzeniem, tylko że przyjdzie mu zmierzyć się z kimś o niezwykłych umiejętnościach. Różnicę zrobi moja bokserska inteligencja. Będę boksował dookoła niego i pokażę mu co potrafi "Szakal" - kontynuował Kubańczyk.

W stawce znajdzie się tylko tytuł WBO. Pas(ek) Kubańczyka WBA Regular nie może być unifikowany, bo przecież prawdziwym mistrzem WBA w tym limicie pozostaje Naoya Inoue.

- Wraz z trenerem Ronnie Shieldsem pracujemy nad nowymi rzeczami i pokażę parę sztuczek. Nie bądźcie tylko zdziwieni, jeśli to ja zwyciężę przez nokaut - zakończył Rigondeaux.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: golabek
Data: 27-07-2021 11:06:38 
Rigo to przykład wzorowo spierniczonej kariery. Nie mogę zrozumieć, czemu po deklasacji nad Nonito, jego kariera nie nabrała rozpędu?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-07-2021 11:27:54 
bo jego styl jest nudny jak flaki z olejem, poza tym to kubańczyk do tego nie gadający po angielsku..
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 27-07-2021 17:09:11 
Nie no znowu bez przesady karierę zawodową to spierdzielił do wiwatu ale Solis i to w każdym aspekcie Rigo był 2 krotnym mistrzem Świata Zawodowców bije się o 3 tytuł światowy no i jest 2 krotnym mistrzem olimpijskim także myslę ze wielu bokserów chciałoby być na jego miejscu ;)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 27-07-2021 23:19:12 
RIGONDEAUX: NIE BĄDŹCIE ZDZIWIENI JEŚLI ZNOKAUTUJĘ CASIMERO

Ja sie nie zdziwie.

Riondeux to wielki mistrz boksu - przykro bylo patrzec jak byl deklasowany przez wiekszego Lome (innego mistrza) i poddal walke :(.

Mimo wszystko w swoich kategoriach nawet jako starzec prezentuje najwyzszy poziom.

Co do spierdolenia kariery - tutaj dziala kompilacja wielu czynnikow; pochodzenie - ktory kubanczyk na przestrzeni ostatnich lat byl "popularny", styl - ekonomiczny (z naciskiem na defensywe), skromnosc.

Dla przykladu; Gamboa - dostal wiele kasowych walk ale to byl ofensywny fighter, Solis (mimo ze zaprzepascil wszystko co mial) walczyl w HW, Lara - jest tak samo niedoceniany, ale z nim musieli sie mierzyc zawodnicy o wiele bardziej popularnej wagi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.