KHAN: MÓGŁBYM ZRUJNOWAĆ BENNOWI KARIERĘ

Brytyjski prospekt wagi półśredniej Conor Benn (18-0, 12 KO) wyzwał niedawno na pojedynek swojego rodaka, byłego zawodowego mistrza świata wagi junior półśredniej i wicemistrza olimpijskiego z Aten (2004) Amira Khana (34-5, 21 KO). Khanowi podoba się postawa Benna, twierdzi jednak, że mógłby zrujnować mu karierę. 

FIGHT CAMP: BENN, BABIĆ, BUATSI PLUS TRUDNY TEST RUNOWSKIEGO >>>

- Podoba mi się to, że Conor chce walki z zawodnikiem o wielkim nazwisku, że się nie boi. Ja w jego wieku byłem taki sam (...) Nie uważam tego za brak szacunku. Lubię tego dzieciaka, w boksie trzeba być młodym lwem, nie można się nikogo obawiać - stwierdził 34-letni Khan.

- Na walkę ze mną może być dla Benna za wcześnie. To może mu zrujnować karierę, a tego nie chcę. Może więc najlepiej dla niego byłoby, gdyby ze mną nie walczył (...) - dodał "Król" z Boltonu.

Przypomnijmy, że swoim ostatnim dotychczas pojedynku 24-letni Benn zniszczył w kwietniu tego roku Samuela Vargasa w 80 sekund, a kolejną walkę stoczy 31 lipca w podlondyńskim Brentwood na gali Matchroom Fight Camp. Natomiast Khan stoczył swój ostatni pojedynek w lipcu 2019 roku, odprawiając przed czasem Billy'ego Diba w Arabii Saudyjskiej. Powrót Khana może mieć miejsce jesienią, ale nie znamy na razie żadnych konkretów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-07-2021 19:27:16 
Khan jest jednak w porządku, martwi się o karierę rodaka...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 20-07-2021 22:57:07 
W przypadku ewentualnej porażki pewnie powie, że przegrał dla dobra młodszego i namaści go swoim następcą :D
 Autor komentarza: SWJar
Data: 21-07-2021 00:21:47 
Miły
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.