BRIGGS JAK FROCH: CZAS PŁYNIE NA KORZYŚĆ WILDERA

Shannon Briggs ma niemal identyczną optykę na walkę Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) jak Carl Froch. On również jest zdania, że przedłużająca się przerwa działa raczej na korzyść Amerykanina.

- Słyszałem jakieś plotki, jakoby Fury nie wyglądał najlepiej na sparingach, nie wiem jednak, na ile były to prawdziwe informacje. Początkowo byłem przekonany, że w trzeciej walce Fury znów wygra, lecz obserwując sytuację z perspektywy czasu i z różnych stron, teraz ta walka i jej postrzeganie mocno się wyrównuje. Fury już nie jest dla mnie aż tak wyraźnym faworytem - powiedział Briggs, w przeszłości mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO.

FROCH: FAWORYTEM WCIĄŻ FURY, ALE CZAS PŁYNIE NA KORZYŚĆ WILDERA >>>

To nieoficjalna informacja, ale wstępnie trylogia pomiędzy Furym a Wilderem dopełni się 9 października. W stawce będzie należący do Anglika pas WBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-07-2021 11:52:49 
Jestem innego zdania.
Po pierwsze Wilderowi pyknie zaraz 36 lat. Do drugie w ostatniej walce został poturbowany. Nic nie wiemy o jego formie fizycznej, psychicznej, ale biorąc po uwagę to co wypisywał i jak zachowywał się na ostatniej konferencji, dobrze nie jest..
Gdyby Wilder wziął kogoś szybko na zastępstwo i go skasował,a najlepiej kogoś z dwójki (Ruiz, Whyte) i jemu dodałoby to jeszcze więcej pewności siebie, a kibice wiedzieliby że Denotajowi nic większego nie dolega.Dlatego Denotaj to zagadka, ale raczej nie spodziewałbym się cudów.
Co innego Fury. On może zaraz pójść w tango", wrócić za rok/dwa i też pokona Wildera. Bo zrobił to już dwa razy..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 15-07-2021 15:31:27 
Czy czasem nie było mowy, że w kontrakcie jest zapis o rewanżu (3 walce) który ma się odbyć do określonego terminu, bez zwłoki na inne walki? Dotyczy on obu stron. Łajlder może czekając na walkę z Furym zawalczyć z kimś innym? Czy ktoś do końca wyjaśnił zapisy tego kontraktu? Bo nawet Arum zachowuje się jakby ich nie znał. Tyle jest w tym temacie ściemy, że trudno w cokolwiek wierzyć a co dopiero zakładać. Przy całej krytyce AJa i Hearna to jednak jest tej ściemy mniej - przynajmniej na razie czeka nas świetna walka AJ vs Usyk.
 Autor komentarza: PrawyISprawiedliwy
Data: 15-07-2021 21:38:01 
A to Wilder jest młodszy? Pierwsze słyszę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.