7 SIERPNIA NOC WAGI PÓŁŚREDNIEJ - ALEXANDER, COLLAZO I INNI

Nie w ostatni dzień lipca, a tydzień później - 7 sierpnia, między linami zamelduje się Devon Alexander (27-6-1, 14 KO). W Minneapolis pokaże się również inny były mistrz świata wagi półśredniej Luis Collazo (39-8, 20 KO).

Rywalem Alexandra będzie Luke Santamaria (11-2-1, 7 KO), natomiast formę Collazo sprawdzi Eimantas Stanionis (13-0, 9 KO). Głównym daniem będzie kolejna walka w kategorii półśredniej - o pas(ek) WBA w wersji tymczasowej zmierzą się Cody Crowley (19-0, 9 KO) i dwukrotny olimpijczyk Gabriel Maestre (3-0, 3 KO). Wieczór będzie promowany przez grupy TGB Promotions oraz Warriors Boxing.

- Jestem podekscytowany powrotem na antenę FOX. Czekałem na telefon z informacją o walce i nie mogę się już jej doczekać. To moja ostatnia podróż, więc dam z siebie wszystko - zapowiada Collazo.

- Miałem trochę wolnego, wiec bardzo już czekam na ten pojedynek. Znalazłem się pod ścianą i ta walka znaczy dla mnie po prostu wszystko. Traktuję ten występ jakby była to walka o mistrzostwo świata. Wielu zdążyło już mnie skreślić, ale jeszcze ich zaskoczę. W tym dniu urodziny obchodzi moja mama i mam zamiar sprawić jej prezent - stwierdził z kolei Alexander.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 14-07-2021 22:03:47 
Gabriel Maestre ciekawy amator, styl zdecydowanie pod PRO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.