IGRZYSKA W TOKIO: ŚLUBOWANIE PLUS TERMINARZ WALK NASZYCH

Redakcja, Informacja prasowa

2021-07-14

W piątek o godzinie 17:00 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się ślubowanie naszych olimpijczyków udających się na Igrzyska do Tokio.

W ceremonii wezmą udział zawodnicy - Sandra Drabik (51 kg), Karolina Koszewska (69 kg), Elżbieta Wójcik (75 kg) i Damian Durkacz (63 kg), którzy wywalczyli awans na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie.

Na zaprzysiężeniu będę również oczywiście trenerzy polskiej reprezentacji - Karolina Michalczuk, Walery Korniłow, Ireneusz Przywara i prezes Polskiego Związku Bokserskiego, Grzegorz Nowaczek.

W ceremonii ślubowania obecni będą przedstawiciele także innych dyscyplin, jak jeździectwo, strzelectwo, siatkówka plażowa, lekkoatletyka, kolarstwo szosa i MTB, łucznictwo.

Reprezentanci Polski w boksie wyjeżdżają do japońskiej stolicy w sobotę, 17 lipca, a następnego dnia będą na miejscu. Pięściarskie zawody olimpijskie rozgrywane będą od 24 lipca do 8 sierpnia.

W niedzielę 25 lipca do rywalizacji przystąpią Sandra Drabik i Karolina Koszewska, we wtorek 27 lipca Damian Durkacz i w środę 28 lipca Elżbieta Wójcik.