MANNY PACQUIAO TRENUJE JAK OSZALAŁY I ZAWSTYDZA MŁODYCH

Jak trenuje blisko 43-letni Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO)? Weteran mógłby zawstydzić młodych adeptów pięściarstwa.

Legendarny "Pac-Man" już 21 sierpnia skrzyżuje rękawice z mistrzem IBF i WBC wagi półśredniej, Errolem Spence'em (27-0, 21 KO). W pierwszym etapie pomagają mu Alexis Rocha (17-1, 11 KO) oraz Maurice Lee (12-1-2, 5 KO). Wczoraj Filipińczyk sparował osiem rund - po cztery z jednym i drugim. A po wszystkim... dodał jeszcze czternaście (!) rund tarczy z trenerem Freddie Roachem.

Pojedynek odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas. Magazyn The Ring dorzuci swój pas wagi półśredniej do stawki tej potyczki. Dla Manny'ego będzie to powrót po dwuletniej przerwie.

- Sparowałem już z Canelo czy Crawfordem, ale sparingi z Pacquiao to coś zupełnie innego. On jest wyjątkowo niewygodny, a do tego bije w tak dziwnych płaszczyznach, że momentami zastanawiasz się, skąd do cholery nadlatują te ciosy? Trenując z nim widzę coś zupełnie nowego i innego niż dotychczas. A do tego ma cholernie szybkie nogi - mówił z uznaniem o Pacquiao na początku tygodnia, po pierwszym sparingu, Rocha.

JOSHUA CLOTTEY: CHCĘ REWANŻU Z PACQUIAO, NAWET ZA DARMO >>>

- Jestem przekonany, że Pacquiao stać na wygraną ze Spence'em. Jest w świetnej formie i według mnie wygra to na punkty - stwierdził z kolei Lee, który był sparingpartnerem Floyda Mayweathera, gdy ten szykował się właśnie na "Pac-Mana".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-07-2021 14:07:07 
Jak nie Canelo, to Pacquiao albo Ruiz, Wilder itp itd, czyli piszecie o bokserach, którzy będą walczyć za miesiąc, dwa lub nie wiadomo kiedy. A co ze zbliżającą się walką Jermell Charlo vs Brian Carlos Castano w San Antonio? Jedno z najciekawszych zestawień w 2021. Napiszcie coś na ten temat.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 14-07-2021 14:13:53 
Wiadomo, że sparingpartnerzy będą słodzić tym, z którymi sparują (na ogół).
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 14-07-2021 16:11:34 
Pacman dostanie w trąbę i zostanie najprawdopodobniej skończony przed czasem w końcowych rundach (bardziej skumulowany, poddany przez narożnik czy uratowany przez sędziego). Różnica warunków, świeżości, wieku i układ stylów zrobią swoje. Spence z powodzeniem sparuje z Charlo, a Pacquiao to podstarzały dmuchany półśredni po dwuletniej przerwie. Szkoda, że nie wypaliła walka Pacquiao-Garcia, bo to byłby dużo lepszy, ciekawszy i bardziej wyrównany match up. Zarówno ze Spencem jak i Crawfordem szkoda będzie Paca oglądać. Cóż, jego wybór, ale proszenie się o wpierdol na sam koniec kariery z młodym koniem półśredniej to raczej kiepski pomysł.
 Autor komentarza: Gazun
Data: 14-07-2021 16:30:49 
Niestety ale też uważam że walka Paca jest na siłę promowana i każdy próbuje nam wmówić że Pac ma szansę. Osobiście uważam że to już będzie za dużo dla niego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.