Archiwum wiadomości z dnia: 2021-07-12

 


WŁODARCZYK vs NOWOPASZYN W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W SUWAŁKACH

W najbliższą sobotę, 17 lipca czeka nas gala KBN 16 w Suwałkach, której walką wieczoru jest pojedynek w wadze średniej: Fiodor Czerkaszyn vs Damian Ezequiel Bonelli. Dziś poznaliśmy rywali pozostałych Polaków, którzy wystąpią w hali Suwałki Arena, w tym rywala byłego dwukrotnego mistrza świata wagi cruiser, 39-letniego Krzysztofa Włodarczyka (58-4-1, 39 KO), który zmierzy się z Wadymem Nowopaszynem (6-2, 2 KO).
WIELKIE ZAMIESZANIE I KOLEJNY TERMIN - TEOFIMO LOPEZ ODDA PAS IBF?

Platforma Triller wykładając olbrzymie pieniądze ($6.02m) wygrała przetarg na organizowanie walki Teofimo Lopeza (16-0, 12 KO) i George'a Kambososa (19-0, 10 KO). Ale kiedy już na spokojnie przeliczono zyski i straty, ktoś się zorientował, że bardzo mocno przepłacił. I pojawiły się problemy, które mogą doprowadzić nawet do odebrania mistrzowi wagi lekkiej pasa IBF.


KONTROWERSJE WOKÓŁ PRZEŁOŻENIA WALKI FURY vs WILDER III

Rośnie napięcie wokół przełożenia trzeciej, planowanej jeszcze niedawno na 24 lipca walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Pojedynek wstępnie przełożono na październik, gdyż w organizmie Brytyjczyka wykryto koronawirusa. Jednak czy na pewno to COVID-19 był powodem zmiany terminu konfrontacji o pas WBC wagi ciężkiej?
BRODNICKA KONTRA LIL MASTI NA GALI HIGH LEAGUE

No to czas na freak fight. Jak poinformowała nowa organizacja freak fightowa HIGH League, założona przez rapera Malika Montanę, w jednym z pojedynków Ewa Brodnicka (20-1, 2 KO) zawalczy w klatce MMA z Anielą 'Lil Masti' Bogusz, znanej wcześniej pod pseudonimem Sexmasterka. Pojedynek odbędzie się 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie.JANUSZ STABNO PRZEDSTAWIA: KALISZANIE NA RINGU 1932-2019

Janusz Stabno - były sędzia i działacz bokserski, a także redaktor naczelny miesięcznika 'Bokser', od jakiegoś czasu współpracuje z BOKSER.ORG. Ale oprócz tego tworzy bardzo ciekawe materiały. We współpracy z Marcinem Lepioszką wydał właśnie świetną pozycję bokserską - 'Kaliszanie na ringu, 1932-2019'. Z tej okazji spotkaliśmy się z oboma Panami i porozmawialiśmy o tym wydawnictwie. Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania trzy książki wydane w dwóch tomach. Odpowiedzi proszę przesyłać na redakcja@bokser.org