SPENCE I PACQUIAO NASTAWIAJĄ SIĘ NA WOJNĘ, THURMAN CZEKA NA ZWYCIĘZCĘ

- Mam nadzieję, że dane mi będzie spotkać się ze zwycięzcą tej walki - mówi Keith Thurman (29-1, 22 KO) o szykowanym na 21 sierpnia pojedynku Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO) z Errolem Spence'em (27-0, 21 KO).

W stawce tej walki znajdą się należące do Amerykanina pasy IBF i WBC wagi półśredniej.

- Spierniczyłem sprawę, przegrałem z Pacquiao, a Spence, który mnie dotąd unikał, nie musi już ze mną walczyć. Teraz jednak nasz pojedynek mógłby być jeszcze większy niż kiedykolwiek - dodał "One Time", w przeszłości lider tej kategorii.

- To będzie świetna potyczka i doskonałe wyzwanie. Po wypadku wróciłem walką z Dannym Garcią, a teraz spotkam się z kimś takim jak Pacquiao. Ten facet jest bardzo zdyscyplinowany i właśnie dlatego przez długie lata pozostaje na szczycie. Nie mogę go zlekceważyć tylko dlatego, że ma 42 lata. On cały czas utrzymuje się w formie i dlatego też nastawiam się na jego równie mocną wersję jak wtedy, gdy mierzył się z Thurmanem. Ale to ja wygram i nie mam co do tego żadnych wątpliwości - powiedział Spence Jr.

- To młody, zdeterminowany i naprawdę  dobry zawodnik. Oddał się treningom i temu co robi. Nie walczyłem od dwóch lat, z drugiej strony zajmuję się boksem już od trzydziestu. Obraliśmy kilka planów taktycznych, wszak to jedno z największych wyzwań w mojej karierze. Mierzyłem się z największymi, jak Keith Thurman, Oscar De La Hoya czy Miguel Cotto, ale Errol jest jednym z tych najlepszych - stwierdził sławny "Pac-Man".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-07-2021 16:55:21 
Thruman to przede wszystkim powinien udowodnić jakimś cennym zwycięstwem, że wciąż jest mocny, bo dwa lata temu przegrał z starym Pacmanem i dał słabą walkę z Lopezem. Ostatnie cenne zwycięstwo odniósł ponad cztery lata temu z Garcią.
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 12-07-2021 22:24:57 
„Mierzyłem się z największymi” - stawianie w gronie największych Thurmana w jednym rzędzie z ODLH i Cotto to nadużycie. Oczywiście Pac to legenda… ale skąd ten pomysł żeby Thurmana dać do grupy największych?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.