Archiwum wiadomości z dnia: 2021-07-11

 
SZPILKA W ROZMOWIE Z KĘSKĄ: MUSZĘ SIĘ NAD WSZYSTKIM ZASTANOWIĆ

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest w trudnym momencie swojej kariery. Za nim kolejna bolesna porażka, został w maju w Rzeszowie bardzo szybko znokautowany przez Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO). W trakcie rozmowy przeprowadzonej przez cenionego Huberta Kęskę na łamach Przeglądu Sportowego Szpilka po raz pierwszy odniósł się szerzej do ostatniej walki oraz swojej sytuacji.


WARREN: DLA FURY'EGO TO WSZYSTKO JEST FRUSTRUJĄCE

Jeden z promotorów Tysona Fury'ego (30-0-1, 19 KO) Frank Warren tłumaczy w mediach całą sytuację związaną z odwołaniem pojedynku swojego podopiecznego z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), broniąc go jednocześnie. Szef Queensberry Promotions podkreśla, że dla mistrza WBC jest to frustrujące, że nie zaboksuje w lipcu z Wilderem.PARKER PRZYSZŁYM RYWALEM CANELO? 'NOKAUT ŚWIATOWEJ KLASY'

Wicemistrz świata z 2009 roku, dwukrotny olimpijczyk Szerzod Chusanow (22-3-1, 10 KO) znokautował we wrześniu zeszłego roku Roberta Parzęczewskiego, ale wczoraj na gali w Londynie przegrał już w pierwszej rundzie, skoszony kapitalnym lewym na wątrobę w wykonaniu Zacha Parkera (21-0, 15 KO) - numeru jeden rankingu WBO kategorii super średniej. Oto nagranie całej walki i fragment wywiadu ze zwycięzcą.
MŁODY DZEMSKI PRZED WALKĄ O MŁODZIEŻOWY TYTUŁ IBF

Syn znaniego niemieckiego trenera i byłego zawodnika Dirka Dzemskiego - Tom Dzemski (17-0, 10 KO) 17 lipca w Magdeburgu wystąpi w jednym najważniejszych pojedynków w swojej dotychczasowej karierze. Trzynasty zawodnik rankingu WBA wagi półciężkiej zawalczy w obronie tytułu młodzieżowego mistrza świata federacji IBF, a jego przeciwnikiem będzie Michael Eifert (7-1, 2 KO). Obaj pięściarze zawalczą ze sobą po raz drugi.